Star Wars: Knights of the Old Republic-Remake انحصاری زمانی PS5 است

استودیوی Aspyr که توسعه این بازی را بر عهده درد، می‌گوید تیم بااستعدادی برای ساخت این بازی دور هم جمع کرده که شامل کهنه‌کارهای این صنعت نیز می‌شود.

Star Wars: Knights of the Old Republic-Remake پس از شایعات دنباله‌دار در ماه‌های اخیر، به طور رسمی معرفی شد. این بازی که توسعه آن را Aspyr Media بر عهده دارد، یک نسخه ریمیک کامل از بازی کلاسیک محبوبی است که BioWare در سال 2003 ساخته است. و با توجه به گذشته و میراث غنی این بازی، توسعه‌دهنده چیزهای زیادی برای زنده کردن دارد. پس از معرفی این بازی، جزئیات بیشتری از این عنوان ریمیک در پست وبلاگ PlayStation از زبان رایان تردول، تهیه‌کننده ارشد بازی، قرار داده شد.

برای شروع اینکه Star Wars: Knights of the Old Republic-Remake قرار است در زمان عرضه انحصاری کنسول PS5 باشد. این احتمالاً به این معنی است که برای این بازی برای PC نیز منتشر می‌شود. هنوز هیچ صحبتی در مورد مدت زمان انحصاری بودن این بازی برای PS5 وجود ندارد.

اگر بخواهیم به خود بازی بپردازیم، باید این سوال را پرسید که Aspyr چه رویکردی برای توسعه ریمیک این بازی پیش خواهد گرفت؟ تردول می‌نویسد: «ما در حال بازسازی یکی از بزرگترین RPGهای تمام دوران برای نسل جدید با فناوری، ویژگی‌ها، جلوه‌های بصری و دیگر مولفه‌های مدرن هستیم. در عین حال می‌خواهیم یکپارچگی داستان و شخصیت‌هایی را که برای آن‌ها ارزش قائل شده‌ایم، حفظ کنیم.» او در ادامه می‌افزاید: «در حال بازسازی این بازی از پایه با آخرین فناوری هستیم تا با استانداردهای نوآورانه‌ای که توسط نسخه اولیه ایجاد شده مطابقت داشته باشد. در عین حالی می‌خواهیم به داستان محبوب آن وفادار بدانیم.»

البته پرسشیی که بسیاری احتمالاً خواهند داشت این است که چگونه Aspyr این پروژه را بر عهده گرفته است. آن‌ها در سال‌های اخیر مسئولیت پورت کردن تعدادی از بازی‌های مرتبط با Star Wars برای سیستم‌های مدرن را بر عهده داشته‌اند؛ اما توسعه هیچ بازی‌ای را بر عهده نداشته‌اند که ابعادی مشابه Star Wars: Knights of the Old Republic-Remake داشته باشد.

با این حال تردول در این باره به ما اطمینان خاطر می‌دهد: «Aspyr Media بهترین استعدادها را از سراسر این صنعت جمع‌آوری کرده و دارای تیمی است که شامل پیشکسوتان صنعت که در RPGهای بزرگ کار کرده‌اند و همچنین برخی از اعضای تیم توسعه نسخه اصلی Knights of the Old Republic است».

و دقیقاً کی قرار است این بازی منتشر شود؟ تردول می‌گوید این بازی «هنوز در مراحل اولیه توسعه» است. بنابراین احتمالاً زمان زیادی بای عرضه آن باید صبر کنیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید