ریمیک بازی Star Wars: KOTOR از سبک مبارزات God of War الهام گرفته است

بر اساس جدیدترین اطلاعات، در گیم‌پلی این بازی همچنین از Nioh نیز الهام گرفته شده است.

Aspyr Media به عنوان توسعه‌دهندگان ریمیک بازی Star Wars: KOTOR، مسئولیت‌های بزرگی بر دوش دارد. ریمیک بازی‌های محبوب همیشه باید تعادل مناسبی بین وفادار ماندن به نسخه‌های اصلی و امتحان چیزهای جدید برای مخاطب مدرن برقرار کنند. پرسشی که اینجا پیش می‌آید این است که در مورد بازی‌ای مانند KOTOR، دقیقاً چگونه این اتفاق خواهد افتاد؟ خوب، به نظر می‌رسد که حداقل در مورد مبارزات، بیشتر شاهد مورد دوم خواهیم بود.

در ویدئویی که به تازگی در کانال یوتوب MrMattyPlays آپلود شده است، این یوتوبر ادعا کرده که بر اساس گفته‌های یک منبع ناشناس که گفته می‌شود اطلاعات صحیحی در مورد ریمیک بازی Star Wars: KOTOR در حال توسعه در گذشته به بیرون درز کرده است، نسخه جدید KOTOR سیستم مبارزه نوبتی را که استودیو BioWare در نسخه اصلی استفاده کرده بود حذف کرده و در عوض از مبارزات کاملاً اکشن‌محور استفاده می‌کند.

ظاهراً در این زمینه از بازی‌هایی مانند God of War و Nioh الهام گرفته خواهد که همین موضوع باید به شما ایده دهد که قرار است بازی به چه سمتی حرکت کند. MrMattyPlays همچنین ادعا کرد که بازی‌ مودهای مختلفی داشت و این حدس را مطرح کرد که این مودها ممکن است شبیه مودهای مبارزه‌ای بازی Final Fantasy 7 Remake که در آن از یک مود کلاسیک استفاده شده بود تا مبارزات دستور-محور بازی اصلی شبیه‌سازی شود.

این البته یک خبر تایید نشده است و در نتیجه مثل موارد مشابه باید کمی جانب احتیاط را درباره آن نگه داشت. با این حال می‌توان حدس زد که قرار است این بازی به چنین سمتی حرکت کند.

در هر صورت، با توجه به اینکه هنوز مدتی نامعلوم تا عرضه ریمیک بازی Star Wars: KOTOR باقی مانده است، احتمالاً مدتی طول می‌کشد تا جزئیات دقیقی در مورد آن به دست بشنویم. این بازی قرار است در زمان عرضه تنها برای PS5 و PC منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

Star Wars: Knights of the Old Republic-Remake انحصاری زمانی PS5 است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید