Star Wars Jedi: Survivor نام احتمالی دنباله بازی Fallen Order است

همچنین به گفته جف گراب احتمالاً این بازی در فوریه یا مارس 2023 منتشر خواهد شد

هنوز دو هفته تا جشن Star Wars باقی مانده؛ اما شایعات در مورد بازی Star Wars Jedi: Survivor که احتمالاً Star Wars Jedi: Fallen Order است، ادامه دارد. جف گراب از VentureBeat امروز خبر از این داد که نام احتمالی بازی این خواهد بود و همچنین قبلاً فاش کرده بود که این بازی در سال 2023 عرضه خواهد شد. در توییتی که به تازگی منتشر شده، وی اشاره کرد که این بازی در فوریه یا مارس سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.

بنا بر گزارش‌ها، این دنباله احتمالاً بر روی کنسول‌های نسل قبل منتشر نخواهد شد و تنها قرار است شاهد حضور آن بر روی PC و کنسول‌های نسل جدید باشیم. Electronic Arts و Lucasfilm Games در اوایل سال جاری تأیید کردند که این دنباله در حال توسعه است و استیگ اسموسن دوباره در نقش کارگردان بازی حضور دارد. جزئیات بیشتر، از جمله نام جدید، هنوز به طور رسمی تأیید نشده است.

علاوه بر بازی Star Wars Jedi: Survivor دو عنوان دیگر از سری جنگ ستارگان زیر نظر EA در حال توسعه هستند. اولین بازی یک عنوان شوتر اول شخص به سرپرستی پیتر هیرشمان که قبلاً بر روی بازی‌های Star Wars Battlefront کار کرده بود. بازی دوم محصول Bit Reactor است که استودیویی جدید بوده و عنوانی استراتژی به رهبری گرگ فورسست (کارگردان هنری XCOM: Enemy Unknown و XCOM 2) خواهد بود.

جشن Star Wars از 26 تا 29 مه/5 تا 8 خرداد برگزار می‌شود. بنابراین به زودی باید منتظر اطلاعات رسمی درباره این بازی بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Respawn Entertainment سه بازی بر اساس Star Wars خواهد ساخت

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 احتمالا قبل از E3 معرفی خواهد شد

دنباله‌ Star Wars Jedi: Fallen Order میان‌نسلی نخواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید