دنباله‌ Star Wars Jedi: Fallen Order میان‌نسلی نخواهد بود

همچنین این بازی در سال 2023 منتشر خواهد شد.

EA  در اوایل سال جاری تأیید کرد که Respawn Entertainment در حال کار بر روی سه بازی جدید در جهان Star Wars است که یکی از این آن‌ها دنباله‌ Star Wars Jedi: Fallen Order است. با اینکه هنوز بازی به طور رسمی معرفی نشده است، با این وجود اما برخی از جزئیات جدید آن از گوشه و کنار شنیده می‌شود.

جف گراب، روزنامه نگار، در قسمت اخیر پادکست خود این ادعا را مطرح کرده كه دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order  یک عنوان میان‌نسلی نخواهد بود و تنها برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد این مساله الگویی برای بازی‌های آینده EA است که بر اساس گزارشات بسیاری از آن‌ها تنها مختص به نسل نه خواهند بود. عنوان بعدی سری بازی‌های Dragon Age و Need For Speed از جمله این بازی‌ها هستند. ریمیک Dead Space نیز فقط برای کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت و PC منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، گراب اظهار داشته که انتظار می‌رود دنباله Fallen Order در سال 2023 به بازار عرضه شود. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که این بازی در سه ماهه چهارم امسال منتشر خواهد شد. بازی ظاهراً زیر عنوان جدیدی نیز خواهد داشت و نام آنStar Wars Jedi: Fallen Order 2  نخواهد بود. انتظار می‌رود که به جای Fallen Order شاهد کلمه جدیدی در عنوان این بازی باشیم.

هنوز زمان رونمایی از این بازی دقیق مشخص نشده است. EA تأیید کرده است که امسال یک رویداد اختصاصی در تابستانی نخواهد داشت. جف گراب پیش‌تر قبلی گفته بود که انتظار می‌رود این بازی در ماه مه در رویداد سالانه Star Wars معرفی شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Respawn Entertainment سه بازی بر اساس Star Wars خواهد ساخت

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 احتمالا قبل از E3 معرفی خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید