بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 احتمالا قبل از E3 معرفی خواهد شد

بر اساس آخرین اطلاعات، این بازی ممکن است امسال یا سال آینده منتشر شود.

Respawn Entertainment روی Apex Legends متمرکز است و این در حالی است که بنیانگذار آن وینس زامپلا اکنون رئیس کل فرنچایز Battlefield است. با این حال اما Star Wars Jedi: Fallen Order هنوز هم برای این استودیو بسیار مهم است؛ حتی اگر ساخت دنباله آن هنوز به طور رسمی اعلام نشده باشد. به گفته جف گراب در برنامه خود به نام Grubbsnax در Giant Bomb، رونمایی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 قبل از E3 2022 خواهد شد.

ممکن است بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 امسال منتشر یا سال آینده عرضه شود. در هر صورت، انتشار جزئیات بیشتری از این بازی را باید قبل از ژوئن (که معمولاً زمانی است که E3 برگزار می‌شود) انتظار داشت. در حالی که Respawn هرگز به طور رسمی ساخت دنباله بازی را تایید نکرده است، سال گذشته به دنبال تهیه‌کننده‌ای برای کار بر روی عنوان جدیدی از Star Wars بود. مجموعه‌ای از آگهی‌های شغلی در ماه ژوئیه برای یک بازی «ماجراجویی تک‌نفره جدید» که توسعه آن آغاز شده بود، منتشر شد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در حال حاضر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،PC و Google Stadia در دسترس است. از جولای 2021 بیش از 20 میلیون بازیکن داشته است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Respawn احتمالاً در حال ساخت یک IP جدید است

آپدیت نسل نهم بازی Apex Legends هنوز تاریخ عرضه ندارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید