انتشار بازی STALKER 2: Heart of Chernobyl با تاخیر مواجه شد

بر اساس آخرین اخبار، این بازی حالا قرار است 17 آذر سال آینده منتشر شود.

 GSC Game World تاخیری برای انتشار بازی STALKER 2: Heart of Chernobyl اعلام کرده است. این بازی آخرالزمانی حالا قرار است به جای 28 آوریل، در 8 دسامبر عرضه شود. سازنده تصمیم خود را در یک توییت جدید توضیح داد و خاطرنشان کرد: «این هفت ماه توسعه اضافی برای تحقق چشم‌انداز ما و دستیابی به وضعیت مطلوب بازی مورد نیاز است.» این شرکت STALKER 2 را به عنوان «بزرگترین پروژه در تاریخ GSC» توصیف کرده که نیاز به «آزمون و بهینه‌سازی کامل» دارد.

این استودیو در توییت خود چنین گفته است: «ما متقاعد شده‌ایم که توسعه بازی باید تا زمانی که لازم باشد، به خصوص در مورد چنین پروژه‌ای، طول بکشد. این تصمیم آسان نیست، اما ما بهترین کار ممکن را انجام می‌دهیم تا بازی‌ای را به شما ارائه دهیم که بتواند انتظارات را برآورده کند.» آن‌ها همچنین اشاره کردند که اطلاعات و به‌روزرسانی‌های بیشتری به همراه نمایش‌های مختلف بازی ارائه خواهد شد. بنابراین حداقل در چند ماه آینده می‌توان منتظر ویدئوهای جدیدی از گیم‌پلی این بازی مورد انتظار بود.

بازی STALKER 2: Heart of Chernobyl مسیر طولانی‌‌ و پر پیچ‌وخمی را تاکنون پشت سر گذاشته است. این بازی ابتدا در سال 2010 معرفی شد. پس از چندین سال توسعه و انحلال GSC Game World، پروژه در آوریل 2012 لغو شد. با این حال، استودیو در دسامبر 2014 احیا شد و در سال 2018 اعلام کرد که دنباله در حال توسعه است.

از آن زمان، این بازی یک نمایش در مراسم E3 2021 داشته و تایید شده که به طور انحصاری برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد و روز عرضه در دسترس کاربران Xbox Game Pass قرار می‌گیرد. زمان نشان خواهد داد که توسعه این بازی چگونه پیش خواهد رفت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی STALKER 2 حدود 180 گیگابایت حجم خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید