spot_img

بازی SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake معرفی شد

دو کاراکتر انیمیشنی بامزه این بار به سفر در جهان‌های موازی می‌روند.

باب اسفنجی شلوار مکعبی و پاتریک ستاره دریایی قرار است در یک بازی که بی‌شباهت به جهان‌های موازی سریال Rick and Morty نیست، بار دیگر با هم به ماجراجویی بروند. بازی SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake که روز جمعه توسط توسعه‌دهنده آن THQ Nordic معرفی شد، طبق توضیحاتی در صفحه یوتیوب این استودیو به زودی برای پلتفرم‌های Nintendo Switch ، PlayStation 4 ، Xbox One و PC عرضه می‌شود.

این بازی ماجراهای باب اسفنجی و پاتریک را دنبال می‌کند که ناخواسته پورتال‌هایی را به سایر جهان‌ها باز می‌کنند. در بازی، شما می‌توانید هفت جهان مختلف را کاوش کرده و برای شخصیت‌های از 30 اسکین استفاده کنید.

این تریلر باب اسفنجی و دوستش پاتریک را در سناریوهای مختلف با الهام از سریال نشان می‌دهد و سفر آن‌ها را به پورتال‌های مختلف نشان می‌دهد. طرفداران این سریال کلاسیک شبکه Nickelodeon گروهی از شخصیت‌ها مانند داچمن پرنده یا خانم پاف را در این تریلر خواهند شناخت. همچنین، باب اسفنجی با یک آهنگ کلاسیک راک از آلبوم SpongeBob SquarePants The Yellow همخوانی می‌کند.

علاوه بر بازی SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake، باب اسفنجی اخیراً بهترین حضور خود را در بازی‌های ویدیویی تجربه کرده است. این کاراکتر بی‌مهره محبوب قرار است به Nickelodeon All Star Brawl بیاید که در اصل یک بازی مبارزه‌ای به سبک Super  Smash Bros با شخصیت‌های Nickelodeon است و آقای شلوار مکعبی با ظاهری بامزه در آن حضور خواهد داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Destroy All Humans 2 رسماً معرفی شد

منبعPolygon

حتما بخوانید