spot_img

Ubisoft به بازی جدیدی از سری Splinter Cell چراغ سبز نشان داده است

این بازی فعلاً در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد.

پس از شایعات متعدد، کراس اوورهای نه چندان جذاب و تبلیغات نه چندان آشکار، به نظر می‌رسد که Ubisoft سرانجام در حال کار بر روی یک بازی جدید از سری Splinter Cell است. منابعی که با تام هندرسون از VGC صحبت داشته‌اند، خاطرنشان کرده‌اند که این پروژه از Ubisoft چراغ سبز گرفته و در «مراحل اولیه تولید» قرار دارد. همچنین یک شانس، هر چند کوچک، وجود دارد که این بازی سال آینده معرفی شود.

در مورد توسعه‌دهنده بازی دو فرد با آگاهی از برنامه‌های ناشر گفته‌اند که مونترال دست‌اندرکار توسعه این بازی نبوده و یک استودیوی دیگر تولید این بازی را بر عهده دارد. اینکه آیا چنین خبری به معنای حضور یک توسعه‌دهنده خارجی در تولید این بازی بوده و یا یک استودیوی متفاوت از خود مجموعه Ubisoft توسعه بازی را بر عهده دارد، مشخص نیست. به طور کلی ، به نظر می رسد. پس چرا حالا پس از این همه مدت ساخت این بازی چراغ سبر دریافت کرده است؟

ظاهراً این اقدام به عنوان «وسیله‌ای برای جلب اعتماد مجدد طرفداران» و بازسازی تصویر Ubisoft که در پی گزارشات تبعیض و آزار و اذیت که منجر به استعفای چهره‌های کلیدی این شرکت شد، مخدوش شده است، انجام می‌شود. البته باید مشخص شود که آیا این کار برای ترمیم چهره این شرکت کافی خواهد بود یا خیر؛ به ویژه از آنجایی که کارکنان اعلام کرده‌اند که بعد از یک سال «هیچ چیز در شرکت تغییر نکرده است».

البته این که گفته می‌شود یک بازی جدیدی از سری Splinter Cell در حال توسعه است به این معنی نیست که ما واقعاً سال آینده آن را خواهیم دید. برنامه‌ها همیشه تغییر می‌کنند؛ به ویژه در جهان پس از همه‌گیری کرونا. بنابراین در ماه‌های آینده باید منتظر جزئیات بیشتری نیز بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی بازی Splinter Cell Blacklist | یادگاری ناخوشایند برای آینده

منبعGamingbolt

حتما بخوانید