spot_img

تریلر بازی Splatoon 3 در رویداد اخیر نینتندو به نمایش درآمد

بخش محبوب Turf Wars قرار است در این نسخه نیز حضور داشته باشد.

نینتندو در رویداد اخیر خود تریلر جدیدی از بازی Splatoon 3 نمایش داد. این بازی همانطور که می‌دانیم یک عنوان شوتر شیک و رنگارنگ است که سال آینده برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. این تریلر  Splatsville را نشان می‌دهد که محل اصلی رویدادهای بازی بوده و عنوان «شهر هرج و مرج» را بر خود دارد و ترکیبی از تمدن‌های مختلف در گذر سال‌ها در آن زندگی می‌کرده‌اند.

البته، لوکیشن دیگری به نام Splatlands نیز وجود دارد که ماهی مرکب‌ها و اختاپوس‌ها در آن زندگی می‌کنند. در این جا است که امضای سری بازی‌های Splatoon یعنی مبارزات Turf Wars اتفاق می‌افتد. در حالی که نبردها هنوز شامل دو تیم چهارنفره می‌شود تا بیشترین سطح را با جوهر بپوشانند، سلاح‌های اصلی و ویژه جدیدی به ترکیب سلاح‌های بازی اضافه شده است. البته، حالت داستانی نیز بازخواهد گشت و شخصیت‌هایی مثل خواهران اسکوئید، کالی و ماری در آن حضور خواهد داشت.

بزرگترین شوک برای طرفداران Splatoon اما بازگشت پستانداران است. داستان این سری بازی‌ها حکایت از آن داشت که تنها موجودات دریایی که به شکل ماهی مرکب یا هشت‌پا تکامل یافته بودند، توانسته‌اند زنده بمانند؛ پس چرا پستانداران بازگشتند؟ احتمالاً تا زمان عرضه بازی Splatoon 3 در سال 2022 برای فهمیدن جواب این سوال باید صبر کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

گیم‌پلی بازی بازی Bayonetta 3 در ایونت جدید نینتندو به نمایش درآمد

Castlevania Advance Collection برای چند پلتفرم مختلف منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید