spot_img

ایونت مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Avengers بخش‌های داستانی خواهد داشت

با اینکه این ایونت مشابه بسته الحاقی Black Panther یا Hawkeye نخواهد بود، اما بخش‌های داستانی و کات سین نیز در آن وجود خواهد داشت.

به بازی Marvel’s Avengers از زمان عرضه آن Kate Bishop ،Hawkeye و اخیراً Black Panther به عنوان ابرقهرمان قابل بازی اضافه شده و البته Crystal Dynamics تا پایان سال چیزهای بیشتری به این بازی اضافه خواهد کرد. یکی از بزرگترین چیزهایی که به این بازی اضافه خواهد شد، ابرقهرمان محبوب یعنی مرد عنکبوتی است که قرار است یک شخصیت قابل بازی باشد. اما با اختصاصی بودن وی برای پلتفرم پلی‌استیشن، آیا معرفی او در این بازی داستان مناسبی نخواهد داشت؟ به خصوص که شرکت سازنده ورود او به بازی را در قالب یک رویداد برنامه‌ریزی کرده و نه یک بسته الحاقی جدید مانند سه ابرقهرمانی که پیشتر به بازی اضافه شده‌اند.

خوشبختانه به نظر می‌رسد که چنین نخواهد بود. در حالی که بدیهی است که اضافه شدن مرد عنکبوتی مشابه به عرضه یک بسته الحاقی نخواهد بود، با این حال دن متلاک، تهیه‌کننده ارشد این بازی،  اخیراً به پلیرهادر سرور Discord رسمی بازی این اطمینان را داد که محتوای مرتبط با مرد عنکبوتی دارای کات سین و داستان خواهد بود. او گفت: «مرد عنکبوتی در قالب چیزی که «رویداد» می‌نامیم به بازی اضافه خواهد شد؛ بنابراین مطمئناً از او کات سین و بخش‌های داستانی خواهیم دید.»

البته، با توجه به اینکه Crystal Dynamics باید با محدودیت‌های انحصاری PlayStation دست‌وپنجه نرم کند، دشوار بتوان حدس زد که قرار است آن‌ها چگونه این کاراکتر را در بازی ادغام می‌کنند تا این احساس بوجود بیاید که او بخشی از داستان و جهان بازی بوده و به آن تحمیل نشده است. شاید تیم سازنده راهی برای این مساله پیدا کنند؛ اما همه بدبینی‌ها قطعاً موجه است.

مرد عنکبوتی در پاییز امسال به بازی Marvel’s Avengers اضافه می‌شود. بنابراین تا معلوم شدن اینکه ایده‌های Crystal Dynamics چقدر جواب داده، زمان چندانی باقی نمانده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

مرد عنکبوتی در پاییز یا زمستان به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید