spot_img

مرد عنکبوتی در پاییز یا زمستان به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

بالاخره قرار است پای قهرمان محبوب به بازی Square Enix باز شود.

Crystal Dynamics نقشه راه خود برای بازی Marvel’s Avengers در سال جاری را به روز کرده و تأیید کرد که کاراکتر مرد عنکبوتی یا همان Spiderman در پاییز/زمستان امسال عرضه می‌شود. همانطور که قبلاً اعلام شده بود، این Hero Event جدید به طور انحصاری بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن در دسترس خواهد بود. جزئیات بیشتری درباره ورود این کاراکتر به بازی با نزدیک شدن به زمان عرضه آن اعلام می‌شود. مرد عنکبوتی در کنار ایونت First Raid وارد بازی می‌شود که بر Klaue متمرکز بوده و دارای چالش‌هایی از از نوع Standard (با میزان Power بین 150 تا 160) و Elite  (با میزان Power بین 160 تا 175) است.

این ایونت دارای «طرح‌بندی شخصی‌سازی شده» و «تنوع بیشتر دشمنان» خواهد بود که شامل دشمنان جدیدی به نام Echoes نیز می‌شود. این دشمنان نوعی «سازه صوتی» هستند که منحصراً برای این کار طراحی شده‌اند. از دیگر تغییرات احتمالی دربازی Marvel’s Avengers بهبود در ارتقاء گیرها است. برای مثال می‌توان گیرهای Epic Legendary و Exotic را از سطح قدرت 100 به مقدار جدیدی افزایش داد. استفاده از منابع نیز به لطف ماژول‌های ارتقاء که منحصراً برای ارتقاء گیرها بوده و Polychoron که برای ارتقای آرتیفکت‌ها در نظر گرفته شده‌اند‌، ساده می‌شوند.

پلیرها همچنین می‌توانند با انجام بازی آیتم‌هایی زیبایی را که پیشتر فقط در فروشگاه بازی Marvel’s Avengers قابل دسترس بودند، به دست آورند. بهبود بیشتر کیفیت زندگی کاراکتر، قهرمان‌های و ضدقهرمان‌های جدید، به‌روزرسانی حالت Patrol Mode و همچنین بخش Cloning Labs نیز بخشی از ادامه مسیر این بازی در ماه‌های آتی خواهد بود. باید دید آیا بالاخره این بازی با ورود کاراکتر محبوب مرد عنکبوتی می‌تواند رضایت دوستداران قهرمانان مارول را به خود جلب کند یا نه.

‌مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

رویداد Tachyon Anomaly در بازی Marvel’s Avengers آغاز شد

نقشه راه Marvel’s Avengers برای سال ۲۰۲۱ منتشر شد

ورود انتقام‌جویان به نسل نهم کنسول‌ها

منبعGamingbolt

حتما بخوانید