مراسم State of Play سونی روز 6 آبان برگزار خواهد شد

در این مراسم تنها بازی‌های ثرد پارتی حضور خواهند داشت و خبری از عناوین خود PlayStation نیست.

سونی نمایش جدیدی در قالب PlayStation State of Play در تاریخ 27 اکتبر/6 آبان در یوتوب و توییچ پخش خواهد کرد. این مراسم که ساعت 12:30 شب به وقت تهران برگزار می‌شود، حدود 20 طول خواهد کشید و تمرکز در آن بر عناوین ثرد پارتی برای PS4 و PS5 خواهد بود. در کنار اطلاعات جدید درباره بازی‌های پیشتر معرفی شده، چند بازی جدید نیز معرفی خواهد شد.

از چیزهای که می‌توان انتظار آن را داشت، باید به ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Solar Ash محصول Heart Machine اشاره کرد که در ماه دسامبر منتشر می‌شود. بازی Stray محصول Annapurna Interactive، که در اوایل سال 2022 منتشر می‌شود و Tiny Tina’s Wonderlands از Gearbox نیز دو بازی دیگری هستند که ممکن است شاهد حضورشان در این مراسم باشیم. برای Tiny Tina’s Wonderlands به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که مکان‌ها و لوکیشن‌های مختلف حاضر در بازی را نشان می‌دهد.

ممکن است انتظار چیزی شبیه به بازی Star Wars Knights of the Old Republic Remake نیز دور از ذهن نباشد؛ چرا که Aspyr نیز توسعه‌دهنده شخص ثالث به شمار می‌آید. بنابراین ممکن است از این بازی نیز اطلاعات بیشتری در State of Play اکتبر سونی ببینیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک یکی از عناوین بزرگ PlayStation در ماه دسامبر معرفی خواهد شد

استودیو لندن PlayStation در حال ساخت یک بازی آنلاین برای PS5 است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید