بازی Horizon Call of the Mountain به طور رسمی معرفی شد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این بازی به طور انحصاری برای کنسول PSVR2 معرفی شده و کاراکتر جدیدی خواهد داشت.

سونی ساعاتی پیش به طور رسمی کنسول PlayStation VR2 را در CES 2022 معرفی کرد و در کنار آن، این شرکت همچنین از اولین بازی بزرگی که برای هدست واقعیت مجازی در حال توسعه خود ساخته، رونمایی کرد. طبق اطلاعات فاش شده، Guerrilla Games و استودیوی تازه خریداری شده PlayStation یعنی Firesprite Games با هم در حال کار بر روی عنوانی جدید از سری Horizon به نام Horizon Call of the Mountain هستند.

جزئیات بازی Horizon Call of the Mountain در حال حاضر ناچیز است، اما به‌عنوان «یک تجربه منحصر به فرد جدید در سری Horizon» توصیف می‌شود که «ساخت آن از صفر آغاز شده» تا از قابلیت‌های سخت‌افزاری هدست VR2 PlayStation و تمام پیشرفت‌های کنترلر PSVR2 Sense استفاده کند.

بازیکنان نقش یک شخصیت کاملاً جدید را در این بازی بر عهده خواهند داشت؛ اگرچه چهره‌های آشنا -از جمله قهرمان این سری بازی‌ها یعنی Aloy – به همراه چند شخصیت جدید نیز در این بازی ظاهر خواهند شد. Guerrilla می‌گوید جزئیات شخصیت اصلی و به‌طور کلی بازی «به‌زودی» منتشر می‌شود؛ اما درباره زمان دقیق آن توضیحی نداده است. هنوز خبری در مورد پنجره عرضه بازی نیز وجود ندارد.

تیزر بسیار مختصری نیز از بازی Horizon Call of the Mountain منتشر شده است که بخش عمده آن پیامی از یان بارت ون بیک، کارگردان استودیوی Guerrilla Games، است که در پایان آن چند ثانیه نیز از تصاویر داخل بازی به نمایش درآمده است.

در همین حال، تا عرضه Horizon Forbidden West نیز فاصله زیادی نمانده و قرار است در تاریخ 18 فوریه/29 بهمن برای PS5 و PS4 عرضه شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

از کنسول PlayStation VR2 به طور رسمی رونمایی شد

PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید