spot_img

سونی احتمالاً در حال ساخت یک بازی مولتی‌پلیر بر اساس کاراکترهای Marvel است

احتمالاً مشارکت سونی و Marvel به بیش از بازی‌های جدیدی از مرد عنکبوتی و ولورین ختم خواهد شد.

در دو سال گذشته کاملاً مشخص شده است که سونی قصد دارد از لایسنس عظیم Marvel برای توسعه محتوای منحصر به فرد فرست پارتی برای کنسول‌های پلی‌استیشن استفاده کند. Insomniac قبلاً چندین موفقیت بزرگ را در این زمینه بر اساس مایملک Marvel با بازی‌هایی همچون Marvel’s Spider Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به دست آورده است. با توجه به اینکه آن‌ها مشغول کار بر روی Marvel’s Wolverine و Marvel’s Spider Man 2 گویا به وضوح قصد ندارند به این زودی‌ها متوقف شوند.

در حقیقت، ممکن است سونی به دنبال کاراکترهای متعلق به مارول نیز باشد. در پادکست اخیر Xbox Era، بنیانگذار این سایت یعنی نیک بیکر گفت که به گفته منابع وی، سونی در حال کار بر روی یک بازی جدید دیگر بر اساس کاراکترهای متعلق به Marvel است. این بازی علاوه بر آن‌هایی است پیشتر معرفی شده‌اند و جالب اینکه بازی جدید (که قرار است انحصاری PS5 باشد) یک بازی مولتی‌پلیر خواهد بود.

بیکر جزئیات بیشتری در مورد ویژگی‌های این بازی یا تجربه چند نفره آن ارائه نکرد. با این حال او حدس می‌زند (و تاکید کرد که این گفته او کاملاً حدس و گمان است) که Insomniac می‌تواند در حال کار بر روی این بازی باشد. ما می‌دانیم که استودیو برای بازی مولتی‌پلیر بر روی PS5 مشغول استخدام نفراتی بوده است؛ بنابراین چنین احتمالی چندان بعید به نظر نمی‌رسد.

البته این که آیا این بازی واقعاً وجود دارد یا نه، فعلاً قطعی نشده است و احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا سونی در این مورد چیزی را رسمی اعلام کند. با توجه به موفقیتی که سونی با کاراکترهای متعلق به Marvel به دست آورده است، تعجب نخواهیم کرد که اگر بشنویم که استودیوهای متعلق به آن در حال کار بر روی بازی‌های بیشتری مرتبط با جهان مارول هستند.

در هر صورت، باید منتظر اطلاعات بیشتر بود و اخبار مرتبط با ساخته‌های سونی را دنبال کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Marvel’s Wolverine در جریان ایونت PlayStation معرفی شد

بازی Marvel’s Spider-Man 2 تنها برای PS5 عرضه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید