قرار است طرفداران سونی در ایونت PlayStation حسابی دیوانه شوند!

دیوید یافه، خالق God of War و Twisted Metal، می‌گوید که بر اساس آنچه می‌داند، نمایش جدید ویترین PlayStation شامل تعداد زیادی از عناوین کلاسیک و فرست پارتی سونی خواهد بود.

با نزدیک شدن به روز ایونت PlayStation، هیجان در طرفداران سونی و کنسول پلی‌‌استیشن بالا و  بالاتر می‌رود. انتظار می‌رود که سونی در طول این نمایش 40 دقیقه‌ای بازی‌های مهمی را معرفی کرده و اطلاعات جدیدی را به اشتراک بگذارد. به گفته دیوید یافه، خالق God of War و Twisted Metal، با یک ایونت پروپیمان سروکار خواهیم داشت.

یافه اخیراً در توییتر خود گفت که به تازگی از وجود یک بازی جدید برای کنسول پلی‌استیشن مطلع شده که به زودی معرفی شود. با معرفی این بازی که یافه اسمی از آن نبرده، قرار است هوش از سر گیمرها بپرد!

در ویدئویی جداگانه که بعداً در کانال یوتیوب وی بارگذاری شده، با اینکه یافه از هیچ بازی‌ای اسم نبرد، گفت که بر اساس آنچه می‌داند، کسانی که منتظر «عناوین بزرگ و سنتی فرست پارتی پلی‌استیشن» هستند، از آنچه سونی در ایونت PlayStation نشان می‌دهد، ناامید نخواهند شد. بنا به آنچه پایگاه خبری VGC از صحبت‌های او پیاده کرده است، یافه می‌گوید که «خبرهای بسیار مهم و هیجان‌انگیزی در این رویداد خواهیم شنید و هم برای دیدن واکنش مردم به این خبرها واقعاً هیجان‌زده هستم.»

از زمان معرفی ایونت PlayStation اطلاعات و شایعاتی در مورد بازی‌هایی که احتمالاً در این خواهیم دید، منتشر شده است. God of War Ragnarok و Forspoken از جمله بازی‌هایی هستند که شایعه حضورشان در این مراسم وجود دارد. باید دید آیا سونی می‌تواند مخاطبان قدیمی و پروپاقرص خود را راضی نگه دارد یا نه؟

بنا بر یکی از جدیدترین خبرها، نیک بیکر، یکی از بنیان‌گذاران Xbox Era، که سابقه بسیار محکمی در مورد برملا کردن اطلاعات مرتبط با PlayStation داشت اخیراً در توییتر اعلام کرد که ممکن است در تاریخ 9 سپتامبر در ایونت PlayStation شاهد بازگشت دوباره سری inFamous باشیم. بیکر تاکید کرد که نمی‌تواند شخصاً این خبر را تأیید کند و فعلاً باید آن را با تردید نگاه کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

رویداد جدید Playstation روز 9 سپتامبر/18 شهریور برگزار می‌‌شود

بازی God of War: Ragnarok در ایونت جدید Playstation حضور خواهد داشت

احتمال معرفی عنوانی جدید از سری inFamous در ایونت PlayStation 

منبعGamingbolt

حتما بخوانید