spot_img

اسکی، این ورزش دوست‌داشتنی | بررسی بازی “Snowboarding the Fourth Phase”

پیاده‌سازی برخی بازی‌ها برای موبایل‌های هوشمند هنر خاصی می‌خواهد. سازندگان بازی Snowboarding the Fourth Phase با هنر خود، یک بازی فوق‌العاده از ورزش اسکی خلق کرده‌اند.

استودیو Red Bull با سرمایه‌گذاری و جذب نیرو یکی از بهترین بازی‌های اسکی را برای موبایل‌های هوشمند ساخته است. لطف بهترین بی دلیل نیست و وقتی که بازی را تجربه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد. گیم‌پلی فوق‌العاده مهیج و کنترل ساده بازی یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که شما را جذب خودش می‌کند. شما کنترل یکی اسکی‌کار را در دست دارید که قصد دارد تا با کمک دوستان خودش به قله مسابقات اسکیت برد برسد. برای کنترل بازی فقط کافی است انگشت خود را به جهات مختلف ببرید تا اسکیت برد نیز تکان بخورد. علاوه بر آن با دو کلیک روی صفحه یک پرش کوچک انجام می‌دهید. هنگام پرش‌های بلند نیز می‌توانید با دکمه‌های اعمال شده حرکت تقریبا نمایشی انجام دهید.

با جمع امتیاز می‌توانید تجهیزات خود را ارتقا دهید. تجهیزاتی همانند لباس، اسکیت برد، درون مخصوص فیلمبرداری و… که تنوع زیادی در بازی ایجاد کرده است. محیط‌های مختلف و این تنوع در تجهیزات باعث شده بازی خیلی زود تکراری نشود. گیم‌پلی را که کنار بگذاریم، نوبت به گرافیک و موسیقی می‌رسد. گرافیک بازی واقعا فوق‌العاده است و به عنوان یک بازی موبایلی کیفیت خیلی خوبی دارد. تکه‌های برف، برخورد با درخت‌ها و طراحی محیط بی‌اندازه با جزئیات و دقیق پیاده‌سازی شده‌اند. صدای محیطی و همین‌طور موسیقی‌ها نیز در سطح بسیار خوبی قرار دارند. در یک کلام باید گفت اگر از بازی‌های اسکی و ورزشی خوشتان می‌آید حتما این بازی را در اولویت بگذارید.

حتما بخوانید