بازی .Skate اولین عنوان از این مجموعه است که برای PC منتشر می‌شود

با اینکه هنوز اطلاعات زیادی درباره این بازی نداریم، با این وجود حالا یکی از پلتفرم‌هایی که قرار است عنوان جدید سری Skate را روی آن ببینیم، مشخص شده است.

از بازی .Skate استودیوی Full Circle، عنوان بعدی در فرنچایز محبوب Skate، فیلم یا اطلاعات زیادی از گیم‌پلی منتشر نشده است. پلتفرم‌هایی که این بازی قرار است روی آن‌ها اجرا شود نیز تایید نشده است. البته حالا یک استثنا در این زمینه وجود دارد و آن پلتفرم PC است. این که قرار است این بازی روی PC عرضه شود، توسط توسعه‌دهنده .Skate  به طور رسمی در توییتر تایید شد.

اگرچه ممکن است انتشار بازی .Skate بر روی PC بدیهی به نظر برسد، اما این در واقع اولین عنوان از این سری است که به PC راه پیدا می‌کند. Skate 3، که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، فقط برای PS3 و Xbox 360 در دسترس بود. آیا این بازی به همراه Origin، برای Steam نیز عرضه می‌شود؟ اگر بازی بخش چندنفره آنلاین داشته باشد، آیا می‌توان انتظار ثبت پیشرفت بر روی همه پلتفرم‌ها و سایر ویژگی‌های را داشت؟ با توجه به اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، هنوز پاسخی برای این سوالات نداریم.

 آنچه تا الان می‌دانیم این است که بازی .Skate شبیه به Skate 2 جهان باز خواهد بود. این موضوع را بر اساس تصاویری که درماه جولای از پشت صحنه این بازی منتشر شد، متوجه شدیم. Electronic Arts اعلام کرده که این عنوان «هنوز در مراحل اولیه» است و به همین دلیل، هیچ چیز درباره ویژگی‌هایی مانند همیشه آنلاین بودن و محیط بازی هنوز تأیید نشده است. باید در ماه‌های آتی منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری از این بازی باشید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

۲۴ ساعت تا کنفرانس EA Play | چه می‌دانیم و چه می‌خواهیم

منبعGamingbolt

حتما بخوانید