درجه سختی بازی Sifu در هنگام عرضه قابل تغییر نیست

یکی از جالب‌ترین عناوینی که در ابتدای سال آینده آماده عرضه است، بازی Sifu از استودیو SloClap است. این بازی دارای یک سیستم مبارزه سخت و نفس‌گیر است که شما در آن از کونگ فو برای از بین بردن چندین دشمن در مسیر انتقام کاراکتر خود استفاده می‌کنید. همچنین این بازی شامل یک سیستم منحصر به فرد است که در آن وقتی می‌میرید، پیرتر می‌شوید که مزایا و معایب مختلفی دارد. از آنجایی که هنوز چند ماه دیگر به عرضه این بازی باقی مانده است، ما هنوز ایده‌ای از درجه سختی بازی Sifu نداریم. با این حال اما ویدیوهایی که تاکنون از این بازی منتشر شده، آن را بسیار چالش‌برانگیز جلوه داده‌اند. حالا و با صحبت‌های جدید سازنده بازی به نظر می‌رسد اگر به دنبال مسیر آسان‌تری برای انتقام هستید، ممکن است مجبور هستید مدتی صبر کنید.

در گفتگو با MP1st، پیر تارنو، تهیه‌کننده اجرایی Sloclap، تایید کرد که پلیرها قابلیت انتخاب درجه سختی بازی Sifu را در هنگام عرضه این عنوان ندارند. او همچنین گفت به نظر او مردن و بعد با سن و سالی بیشتر به بازی برگشتن، بهایی است که برای کاوش کامل سیستم مبارزات بازی پرداخته شود؛ چرا که چیزهای مثل مکانیزم‌های یادگیری و مهارت‌ها کاملاً به این سیستم وابسته هستند.

تارنو در این باره این چنین گفت: «ما می‌خواهیم Sifu بازیکنان را به چالش بکشد و آن‌ها را تشویق به یادگیری، بهبود و سازگاری کند. توانایی برخاستن از مرگ به بازیکنان جدید کمک کرده و به آن‌ها اجازه می‌دهد در مواقعی که با مشکل مواجه می‌شوند، شکست خورده و دوباره تلاش کنند. اما قیمت اشتباهات به سرعت افزایش می‌یابد و برای تکمیل کامل بازی باید بر سیستم مبارزه آن مسلط شوید.»

با این حال، تارنو گفت که پس از عرضه، استودیو سازنده اضافه شدن امکان تغییر درجه سختی به بازی را بررسی خواهد کرد. با این حال اما حداقل زمانی که بازی در 8 فوریه 17/2022 بهمن منتشر شود، به نظر می‌رسد که همه یک مسیر واحد را طی خواهند کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Sifu در روز 17 بهمن منتشر خواهد شد؛ انتشار تریلر بخش مبارزات بازی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید