بازی Sifu در روز 17 بهمن منتشر خواهد شد؛ انتشار تریلر بخش مبارزات بازی

بر اساس آخرین خبرها، همچنین تریلری درباره بخش مبارزات این بازی مورد انتظار منتشر شده است.

 استودیو SloClap وعده اطلاعات مهمی را برای عنوان مبارزه‌ای داستانی خود یعنی بازی Sifu داده بود و سرانجام این اطلاعات مهم فاش شد. به‌جای انتشار در 22 فوریه 2022، حالا این بازی قرار است در 8 فوریه 2022 مقارن با 19 بهمن امسال منتشر شود. این اطلاعات جدید برای نسخه‌های PS4 ،PS5 و PC صدق می‌کند و فروشگاه Epic Games نیز به تازگی اطلاعات خود را به‌روزرسانی کرده است.

خوشبختانه، تریلر جدیدی نیز از بخش مبارزات این بازی منتشر شد که در آن گیم‌پلی زیباتر و نفس‌گیرتری از این بازی را نیز شاهد بودیم. در کنار Parry کردن، بازیکنان همچنین می‌توانند با خم شدن، خوابیدن و یا پریدن (بسته به ماهیت حمله) از ضربات سنگین‌تری نیز جاخالی دهندکنند. مانند بازی Absolver، می‌توان تکنیک‌های مختلف را همراه با ویژگی‌های متفاوتی مانند هل دادن، ناک‌دان کردن و گیج کردن به کار کرد.

به موازات اینکه آسیب بیشتری به حریف‌تان وارد می‌کنید و ضربات آن‌ها را با ضربه متقابل جواب می‌دهید، تعادل کلی آن‌ها کاهش پیدا می‌کند. از بین رفتن کامل تعادل حریف باعث می‌شود که شما یک فرصت را پیدا کنید که یک ضربه فینیشر کامل را بر روی آن‌ها اجرا کنید. همین امر در مورد شما نیز صدق می‌کند؛ بنابراین تا حد امکان از ضربه خوردن توسط دشمن دوری کنید. خبر خوب این است که می توان از محیط‌ها به نفع خود استفاده کرد و آیتم‌های معمولی به سلاح‌های مرگباری تبدیل می‌شوند. همچنین در طول مبارزه، به تدریج قابلیت فوکوس یا همان تمرکز را بدست می‌آورید که به شما امکان انجام حملات ویرانگر را می‌دهد. باید منتظر جزئیات بیشتری نیز درباره بازی Sifu بود؛ زیرا قرار است یک تریلر دیگر نیز از گیم‌پلی این بازی قرار پخش شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Sifu در تاریخ 22 فوریه 2022 برای کنسول‌های پلی‌استیشن و PC منتشر خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید