فروش بازی Shin Megami Tensei 5 به نزدیک یک میلیون نسخه رسید

بر اساس آخرین اطلاعات، این بازی سریع‌ترین فروش را در این سری بازی‌ها تجربه کرده است.

در اواخر سال 2021 شاهد عرضه بازی Shin Megami Tensei 5 بودیم. سال‌ها حجم بالایی از انتظار برای عرضه این بازی وجود داشت و خوشبختانه، انتظارات بالایی را که همه از آن داشتیم، برآورده کرد. استقبال انتقادی از آن همچنین در موفقیت تجاری آن نیز منعکس شده است و Atlus حالا اعداد دقیقی را برای میزان فروش بازی تا کنون ارائه کرده است.

در پیامی که به مناسبت سال نو میلادی بواسطه Famitsu منتشر شده است، Atlus گفت که فروش بازی Shin Megami Tensei 5 «خوب آغاز شده» و از زمان انتشار این بازی در اواسط ماه نوامبر سال گذشته میلادی، تاکنون بیش از 800 هزار نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است. از هر نظر که به آن نگاه کنید، این رقم قابل توجهی است؛ اما حتی بیشتر از آن برای یک بازی نسبتاً خاص در فرنچایزی که از لحاظ تاریخی فروش بالایی نداشته، عدد خوبی به نظر می‌رسد. این واقعیت که این بازی به طور همزمان در سراسر جهان عرضه شد و بر روی Switch نیز در دسترس بود، مطمئناً به فروش آن کمک کرده است.

اگر بخواهیم مقایسه‌ای انجام دهیم باید به این اشاره کنیم که Shin Megami Tensei 4 که در سال 2013 برای کنسول 3DS منتشر شد، طی دو سال پس از عرضه، بیش از 60 هزار نسخه فروش داشت. از این نظر فروش بازی Shin Megami Tensei 5 به سریع‌ترین در این سری تبدیل شده است.

Shin Megami Tensei 5 به طور انحصاری برای Nintendo Switch در دسترس است، اگرچه گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازی RPG ممکن است برای PS4 و PC نیز عرضه شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

شرکت Atlus در سال 2022 یک بازی بزرگ منتشر خواهد کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید