spot_img

بازی Sherlock Holmes: Chapter One روز 25 آبان منتشر می‌شود

همچنین این بازی بر روی Xbox Series X از 60 فریم و رزولوشن 4K پشتیبانی می‌کند.

استودیوی Frogwares اخیراً اعلام کرد که بازی Sherlock Holmes: Chapter One در پاییز امسال برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر می‌شود. انتشار نسخه‌های PS4 و Xbox One این بازی به تعویق افتاده؛ اما توسعه‌دهنده قول اطلاعات بیشتری را داده است. آنطور که مشخص شده است، این اطلاعات ممکن است شامل تاریخ انتشار نسخه‌های نسل نهم نیز باشد.

با توجه به فهرست فروشگاه مایکروسافت، این بازی در 16 نوامبر منتشر می‌شود. ویژگی‌های Xbox شامل بهینه‌سازی برای Xbox Series X/S با پشتیبانی از 4k Ultra HD و 60 FPS است.  قابلیت Smart Delivery برای این بازی ذکر نشده است؛ اگرچه هنوز هم ممکن است در روزهای آینده برای آن چنین قابلیتی اعلام شود.

بازی Sherlock Holmes: Chapter One که حکم یک پیش‌درآمد را دارد، داستان کارآگاه معروف را وقتی پس از مرگ مادرش به جزیره‌ای در مدیترانه پای می‌گذارد، دنبال می‌کند. این بازی جهان باز از بازیکنان می‌خواهد با بررسی جهان بازی،تشخیص سرنخ‌ها و برخورد با دشمنان با خشونت یا حیله‌گری، راز یک توطئه را فاش کنند. باید منتظر ماند و دید آیا این اقتباس جدید از کارآگاه پرسابقه ادبیات و سینما می‌تواند هم طرفداران شرلوک هلمز و هم گیمرها را راضی کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر جدید بازی The New Sinking City را تماشا کنید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید