spot_img

گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: Chapter One نمایش داده شد

در این قسمت از برنامه اینترنتی deep dive بخش‌های متنوعی از گیم‌پلی این بازی مثل مبارزه و تحقیقات نشان داده شد.

استودیو Frogwares تأیید کرده است که بازی Sherlock Holmes: Chapter One در 25 آبان/16 نوامبر برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر می‌شود. نسخه های Xbox One و PS4، همانطور که قبلاً اعلام شده بود، چند هفته بعد منتشر می‌شود. همراه با تریلر تاریخ انتشار جدید، قسمت جدیدی از برنامه اینترنتی deep dive درباره گیم‌پلی این بازی نیز منتشر شده است.

این برنامه از deep dive نگاهی دقیق‌تر به مکانیک‌های تحقیقات کارآگاهی بازی همراه با جستجوها و مبارزه‌های آن نشان می‌دهد. مانند بازی‌های قبلی، بسته به شواهد جمع‌آوری شده، بازیکنان می‌توانند NPCهای خاصی را دستگیر کرده یا در صورت بی‌گناهی آن‌ها را آزاد کنند. مبارزات به صورت سوم‌شخص انجام می‌شود و شرلوک می‌تواند از جاخالی دادن و غلط خوردن استفاده کرده، تیراندازی کرده و همچنین دشمنان را با یک حرکت زمین‌گیر کند.

یکی از جنبه‌های زیبای گیم‌پلی Sherlock Holmes: Chapter One استفاده از محیط در برابر دشمنان است. شلیک به یک گلدان باعث می‌شود تکه‌های آن به سمت دشمنان پرواز شود و حتی می‌توانید به زره آن‌ها شلیک کنید. شرلوک همچنین می‌تواند لباس‌های مختلف پوشیده و بدین ترتیب از خود بیشتر محافظت کند. گزینه‌های سطح دشواری هم  برای تحقیقات کارآگاهی و هم مبارزات در نظر گرفته شده و بازیکنان می‌توانند جنبه‌های مختلف را به دلخواه خود تنظیم کنند.

بازی Sherlock Holmes: Chapter One که حکم یک پیش‌درآمد را دارد، داستان کارآگاه معروف را وقتی پس از مرگ مادرش به جزیره‌ای در مدیترانه پای می‌گذارد، دنبال می‌کند. این بازی جهان باز از بازیکنان می‌خواهد با بررسی جهان بازی،تشخیص سرنخ‌ها و برخورد با دشمنان با خشونت یا حیله‌گری، راز یک توطئه را فاش کنند. باید منتظر ماند و دید آیا این اقتباس جدید از کارآگاه پرسابقه ادبیات و سینما می‌تواند هم طرفداران شرلوک هلمز و هم گیمرها را راضی کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Sherlock Holmes: Chapter One روز 25 آبان منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید