spot_img

عرضه بازی Scorn احتمالاً تا زمانی نامعلوم در سال 2022 به تاخیر بیفتد

بازی ترسناک انحصاری Xbox گویا بار دیگر نیز قرار است با تاخیر مواجه شود.

عنوان شوتر اول شخص وحشتناک استودیو Ebb Software یعنی بازی Scorn که سال گذشته اطلاعات جدیدی از آن منتشر شد، به خاطر دارید؟ این بازی که ابتدا در سال 2014 معرفی شد، انحصاری Xbox Series X/S بوده و دنیایی منحصر به فرد و گروتسک را با الهام از آثار اچ.آر.گایگر ارائه می‌دهد. اگرچه آخرین بار ادعا شده بود که این بازی در سال 2021 منتشر می‌شود، اما حالا به نظر می‌رسد که این عنوان به سال آینده موکول شده است.

در بیانیه مطبوعاتی جدید ناشر این بازی یعنی Kepler Interactive، که به طور مشترک متعلق به استودیوهایی مانند Sloclap (که روی بازی Sifu کار می‌کند) و Ebb Software است، ذکر شده که  بازی Scorn  در سال 2022 منتشر می‌شود. در این بیانیه ذکر شد که «فهرست بازی‌های 2022 این شرکت شامل عناوین مورد انتظاری مانند Sifu  از استودیو Sloclap، بازی Scorn از استودیو Ebb Software، بازی Tchia از استودیو Awaceb، بازی Tankhead از استودیو Alpha Channel و معرفی اعلام نشده استودیو A44 است.» توسعه‌دهنده بازی هنوز اطلاعات جدیدی درباره عرضه آن منتشر نکرده یا تاخیر آن را به طور رسمی تأیید نکرده است.

همچنین امسال اطلاعات بسیار کمی در مورد  بازی Scorn منتشر شده و با توجه به اثرات همه‌گیری  ویروس کوید 19، ممکن است توسعه این بازی با موانعی روبرو شده باشد. باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Sifu در تاریخ 22 فوریه 2022 برای کنسول‌های پلی‌استیشن و PC منتشر خواهد شد

نقد و بررسی بازی Sleeping Dogs | سگ‌ها برمی‌خیزند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید