spot_img

بازی Scarlet Nexus امروز به سرویس گیم‌پس اضافه شد

این بازی نیز در کنار عنوان اثر دیگر Bandai Namco یعنی Code Vein حالا در این سرویس قابل دسترسی است.

مایکروسافت در جریان رویداد اخیر Xbox در Tokyo Game Show 2021 خود اعلام کرد که بازی Scarlet Nexus  محصول Bandai Namco امروز برای Xbox Game Pass عرضه می‌شود. در ابتدا شایعه این وجود داشت که این بازی RPG اکشن قرار است در روز عرضه وارد این سرویس شود. بعدها اما این گزار‌ش‌ها تکذیب شد. صرف نظر از این مساله، در حال حاضر این بازی در این سرویس در دسترس است.

علاوه بر این، Bandai Namco جزئیات جدیدی در مورد اولین بسته الحاقی بازی که در آینده عرضه می‌شود، ارائه داد. قرار است در این بسته الحاقی چند Bonding Episode جدید، قابلیت Crush Vision و همچنین چند لباس‌های جدید به بازی اضافه شود. به نظر می‌رسد بازیکنان باید چالش‌هایی را برای باز کردن لباس‌های مختلف در بازی انجام دهند (برخلاف بسته‌های الحاقی بازی Code Vein). این بسته الحاقی همراه با آپدیت 1.04 بازی عرضه می‌شود. باید منتظر دیگر جزئیات این آپدیت از بازی ماند.

پیشتر نیز آپدیت 1.03 برای بازی Scarlet Nexus منتشر شده بود. این آپدیت گزینه‌های جدیدی را برای موقعیت دوربین و سرعت ردیابی، قفل کردن بر روی دشمنان دشمن به کمک ایم اسیست و سرعت دوربین، گزینه‌هایی برای اندازه متن در بخش Brain Talk و پیام های ورود به سیستم و همچنین انیمیشنی برای زمانی که SAS را فعال می‌کنید، به بازی اضافه می‌کند. حرکت‌های اولیه پروتاگونیست بازی در خارج از مبارزه نیز «روان‌تر و سریع‌تر» خواهند شد.

بازی Scarlet Nexus در حال حاضر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC در دسترس است. این بازی موفق شده نمره 80 را از مجموع 68 بررسی در سایت Metacritic کسب کند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Scarlet Nexus سه بسته الحاقی و چند آپدیت رایگان دریافت خواهد کرد

انیمه سولز | پیش‌نمایش بازی Code Vein

منبعGamingbolt

حتما بخوانید