Saber Interactive بازی جدیدی در The Game Awards 2021 معرفی خواهد کرد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، Saber Interactive برنامه دیگری نیز فردا در توییچ برگزار خواهد کرد.

مراسم The Game Awards 2021 جمعه ساعت 4:30 صبح به وقت تهران برگزار می‌شود و اگر وعده‌های داده شده را درست بدانیم، قرار است شاهد نمایش بیش از 40 بازی در این مراسم باشیم. حالا Saber Interactive نیز به جمع حاضران در این مراسم اضافه شده و در یک بیانیه مطبوعاتی تأیید کرده است که فردا به همراه یک تریلر، از بازی جدیدی رونمایی خواهد کرد. Focus Entertainment نیز در ساخت این بازی جدید نقش دارد.

از آنجایی که Saber Interactive بیستمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد، اخبار بیشتری از بازی‌های خود در قالب Twitch Winter Gathering در ساعت 1:20 صبح شنبه به وقت تهران ارائه می‌دهد. سه بازی جدید در این نمایش معرفی خواهد شد و تریلرهای جدیدی نیز برای بازی‌های این شرکت نمایش داده خواهد شد. در قالب این مراسم همچنین جف کیلی با تیم ویلیتس، مدیر بخش خلاقیت Saber Interactive، و بروس کمپبل، بازیگر، در مورد Evil Dead: The Game به گفتگو خواهند پرداخت.

تاد هولنزهد، رئیس بخش انتشار بازی‌های Saber Interactive، در این باره چنین گفت: «Saber امسال بیستمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد و شگفت انگیز است که این شرکت در این مدت چقدر پیشرفت کرده است. شرکت ما مدت‌هاست که به سبب شهرت بی‌نظیر خود به‌عنوان یک توسعه‌دهنده شناخته می‌شود و از زمان پیوستن به خانواده Embracer، با خرید برخی از با استعدادترین استودیوها از سراسر جهان، به رشد خود در این زمینه ادامه داده‌ایم.»

«از همان زمان، ما بی‌سروصدا در حال توسعه بخش انتشار و مجموعه بازی‌های خود هستیم که با اعلام چندین عنوان جدید برای سال 2022 و بعد از آن، به سرعت در حال گسترش است. در اواخر این هفته در مراسم The Game Awards و Twitch Winter Gathering، اطلاعات بیشتری از لیست بسیار متنوع بازی‌های خود در آینده را با اخبار و تریلرهایی فاش خواهیم کرد. شما قرار است چیزهای بیشتری از حرکت رو به جلوی Saber بشنوید.»

از دیگر نمایش‌‌های تایید شده برای The Game Awards 2021 می‌توان به نمایش جدید The Lord of the Rings: Gollum و همچنین بازی RPG و اکشن Steelrising از استودیو Spiders اشاره کرد. همچنین اولین تریلر سریال تلویزیونی Halo قرار است در این مراسم نمایش داده شود. این رویداد صبح جمعه ساعت 4:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمال رونمایی از بازی Alan Wake 2 در مراسم The Game Awards

ده اتفاقی که انتظار داریم در رویداد The Game Awards 2021 رخ دهند

در مراسم The Game Awards 2021 بیش از 40 بازی حضور خواهند داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید