بازی STALKER 2 حدود 180 گیگابایت حجم خواهد داشت

بر اساس جدیدترین اطلاعات، صفحه نصب این بازی در فروشگاه مایکروسافت حجم آن را اعلام کرده است.

در میان بسیاری از عناوین آینده Xbox Series X/S، بازی STALKER 2 با نام کامل S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl یکی از امیدوارکننده‌ترین آن‌ها است. این بازی در E3 2021 با جلوه‌های بصری واقع‎‌گرایانه و فضای تلخ خود که به این سری بازی‌ها وفادار می‎‌ماند، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. با این حال، گیمرهایی که به تجربه این بازی علاقه‌مند هستند، برای نصب آن باید مقدار زیادی فضای ذخیره‌سازی را در Xbox Series X/S خود خالی کنند.

طبق گفته فروشگاه مایکروسافت، این بازی شوتر اول‌شخص ترسناک 180 گیگابایت حجم خواهد داشت. این موضوع تا حدودی تعجب‌آور است؛ زیرا در ماه ژوئن، اندازه آن 150 گیگابایت برای Xbox Series X/S و PC ذکر شد. با گذشت زمان و پیشرفت توسعه این بازی، این امکان وجود دارد که اندازه آن افزایش یابد؛ به خصوص با توجه به اینکه بازی با کیفیت Ultra HD 4K و بیش از 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول‌ها اجرا می‌شود.

این نکته را باید گفت که سیستم مورد نیاز و فضای لازم برای نصب نسخه PC بازی STALKER 2 هنوز در Steam اعلام نشده است. بنابراین باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا این اعداد تغییری می‌کند یا خیر. بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl در 28 آوریل 2022/8 اردیبهشت برای Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود و روز اول عرضه در سرویس Xbox Game Pass قرار می‌گیرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سال ۲۰۲۱ میلادی منتظر قسمت دوم S.T.A.L.K.E.R باشید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید