spot_img

جزئیات فصل‌های مختلف بازی Riders Republic منتشر شد

این بازی تا سال اول پس از عرضه آن شامل محتواهایی از جمله یک مود جدید و یک ورزش جدید یعنی BMX خواهد بود.

با عرضه Far Cry 6، عنوان بزرگ بعدی Ubisoft که در این ماه از راه می‌رسد، بازی Riders Republic خواهد بود. این عنوان ورز‌شی مولتی‌پلیر که شرکت‌کننده‌های زیادی خواهد داشت، با مسابقات دسته‌جمعی، چالش‌های هفتگی و موارد مشابه انتظار پلیرها را خواهد کشید. در تریلر جدیدی که از این عنوان منتشر شده، تیم توسعه درباره آنچه پلیرها باید منتظرش باشند، صحبت می‌کنند و به پیش‌فصل این عنوان اشاره می‌کنند.

بعد از پیش‌فصل، نوبت فصل 1 با عنوان Season 1: Winter Bash می‌رسد. در این فصل چند مود مولتی‌پلیر جدید و رویدادهای زنده‌ای معرفی می‌شود که در آن‌ها در کنار چندین فعالیت خاص، به پلیرهای پاداش‌های منحصر به فردی ارائه می‌شود. پیشرفت فصلی نیز در بازی وجود دارد و یک سیستم پاداش‌دهی مشابه Battle Pass همراه با آن ارائه می‌شود. فصل دوم، Showdown Time نام دارد که در آن مود Showdown معرفی می‌شود. این مود که مسابقه 6v6 است که در زمین‌های مختلف برگزار می‌شود.

فصل 3 شاهد ورود یک ورزش جدید یعنی BMX به بازی Riders Republic خواهیم بود. همراه با این ورزش جدید چند زمین‌ بازی جدید و همچنین رویدادهای جدیدی نیز عرضه خواهد شد. صاحبان Season Pass همچنین یک کریر جدید و حامیان جدیدی برای BMX دریافت می‌کنند. Riders Republic در 28 اکتبر برای Xbox Series X/S ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، PC و Google Stadia منتشر می‌شود. احتمالاً تا زمان عرضه جزئیات بیشتری نیز ازین بازی خواهیم شنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Ghost Recon Frontline توسط یوبیسافت معرفی شد

نسخه نسل نهمی بازی Ghost Recon Breakpoint احتمالاً به زودی منتشر شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید