Respawn Entertainment در حال ساخت یک بازی شوتر اول شخص است

بر اساس آخرین اطلاعات این بازی احتمالاً در سال 2024 یا 2025 منتشر خواهد شد.

Respawn Entertainment در حال حاضر پروژه‌های زیادی در دست دارد. بازی بتل رویال محبوب Apex Legends همچنان یک نقطه تمرکز اصلی برای این توسعه‌دهنده است. همچنین به نظر کاملاً محتمل است که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 نیز امسال رونمایی شود. به نظر می‌رسد اما این استودیو در حال کار بر روی بازی‌های دیگری نیز هست.

به تازگی محمد علوی از Respawn اعلام کرده است که از استودیو جدا شده و طبق گزارش GamesBeat، او در حال کار بر روی پروژه جدیدی به عنوان کارگردان آن بوده است که حتی در غیاب او نیز ادامه خواهد داشت. طبق این گزارش، این بازی قرار است یک عنوان شوتر اول‌شخص تک‌نفره AAA باشد؛ با این حال اما با عرض پوزش از طرفداران سری Titanfall، قسمت سوم این مجموعه نخواهد بود. با این حال، به نظر می‌رسد که این بازی چیزهای مشترکی با Titanfall خواهد داشت و تیم سازنده در آن بر «سبک» (بازی کردن) و «تحرک» تاکید خواهند داشت.

طبق گزارش GamesBeat، بازی قرار است تا یک سال آینده را در مرحله نمونه اولیه سپری کند و سپس وارد فاز تولید کامل شود. در حال حاضر، گفته می شود که EA به سال 2024 یا 2025 به عنوان پنجره انتشار احتمالی این بازی بدون نام چشم دوخته است.

البته، تا زمانی که خبری رسمی از EA یا Respawn بشنویم، بهتر است با کمی تردید به این خبر نگاه کنیم. با توجه به استودیو سازنده این بازی، به نظر می‌رسد ممکن است مدتی طول بکشد تا چیزهایی در مورد آن بشنویم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Respawn احتمالاً در حال ساخت یک IP جدید است

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 احتمالا قبل از E3 معرفی خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید