فروش بازی Resident Evil Village از پنج میلیون نسخه عبور کرد

فروش این بازی سریع‌تر از نسخه قبلی این سری بازی‌ها به تعداد پنج میلیون نسخه رسیده است.

Capcom اعلام کرده است که بازی Resident Evil Village، که در ماه می سال گذشته عرضه شد، بیش از پنج میلیون واحد را در سراسر جهان (با احتساب نسخه‌های دیجیتالی) فروش داشته است. فروش این بازی پیشتر در ماه ژوئیه از 4.5 میلیون بار در سراسر جهان به همراه فروش دیجیتال عبور کرد. این آمار را باید با فروش نسخه قبلی این مجموعه یعنی Resident Evil 7 biohazard مقایسه کرد که در ژانویه 2017 منتشر شد و تا آوریل 2018 بیش از پنج میلیون واحد فروخت.

Resident Evil Village ماجرای ایتن وینترز را روایت می‌کند که برای نجات رز، دخترش، به دهکده‌ای شوم سفر می‌کند. پس از برخورد با لیکان‌ها و آشنایی با مادر میراندای مرموز، ایتن باید با چهار ارباب دهکده، از جمله لیدی دیمیترسکو، مبارزه کند. گیم‌پلی بازی بار دیگر از دوربین اول‌شخص بهره می‌برد. این بار اما بر خلاف نسخه قبلی دوز اکشن بیشتری چاشنی آن شده است.

بازی Resident Evil Village که برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،PC و Google Stadia منتشر شده است، تحسین منتقدان زیادی را به خود جلب کرده است. Capcom تأیید کرد که یک بسته الحاقی برای این بازی در حال توسعه است؛ با این حال اما هنوز اخبار و اطلاعات چندانی درباره آن نشنیده‌ایم. قرار بود Capcom تعدادی رونمایی مرتبط با این فرنچایز در ماه اکتبر داشته باشد. با اینحال گویا نوبت به بسته الحاقی این بازی پرفروش هنوز نرسیده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

روستای سایه‌ها | بررسی بازی Resident Evil Village

Capcom هفت رونمایی مرتبط با سری Resident Evil در ماه اکتبر خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید