بازی Resident Evil Re: Verse توسط ERSB رده‌بندی شد

بازی Resident Evil Re: Verse را به خاطر می‌آورید؟ اگر این بازی را فراموش کرده باشید هم هیچ کس شما را سرزنش نمی‌کند. این عنوان PVP چند نفره اولین بار در اوایل سال 2021 رونمایی شد و مدت کوتاهی پس از آن چند تست بتا داشت. به نظر می‌رسید قرار بود این بازی در پنجره تابستانی سال گذشته راه‌اندازی شود. با این حال ، در ژوئیه 2021، Capcom اعلام کرد که عرضه این بازی تا سال 2022 به تأخیر افتاده است. پس از آن این عنوان کاملاً در سکوت فرو رفت.

این آخرین خبر رسمی در مورد بازی Resident Evil Re: Verse از Capcom بود. با این حال اما به نظر می‌رسد که این بازی بالاخره برای عرضه آماده شده است. به تازگی این بازی از سوی ESRB رتبه‌بندی شده است. این خبر می‌تواند به طور بالقوه نشان دهد که عرضه این بازی نزدیک بوده یا حداقل به وضعیتی نزدیک می‌شود که Capcom آماده است تا دوباره در مورد آن صحبت کند.

جالب اینجاست که در این رتبه‌بندی پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S و Stadia را در بین پلتفرم‌های هدف بازی فهرست شده‌اند. این مساله شایان توجه است؛ چرا که پیش‌تر به طور رسمی قرار بود این بازی تنها برای PS4 ،Xbox One و PC معرفی شود.

با توجه به اینکه Summer Game Fest نزدیک است، این امکان وجود دارد که Capcom تصمیم بگیرد بازی را مجدداً رونمایی کند. مشخص نیست آنها موفق شدند با این زمان اضافه برای توسعه بازی چه کرده‌اند. با این حال، هنوز دیده می‌شود، اما به هر صورت، احتمالاً این وجود دارد که بازی ارزش انتظارها را داشته باشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Resident Evil Village برنده اصلی Golden Joystick Awards امسال

صداپیشه کاراکتر آلبرت وسکر ساخت ریمیک بازی Resident Evil 4 را تایید کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید