صداپیشه کاراکتر آلبرت وسکر ساخت ریمیک بازی Resident Evil 4 را تایید کرد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این صداپیشه همچنین یکی از کانسپت آرت‌های این بازی را در اینترنت به اشتراک گذاشته است.

در اوایل سال 2020 گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 در Capcom در حال توسعه است و از اوایل سال 2018 ساخت آن کلید خورده است. حالا خبری که به بیرون درز کرده است، ممکن است ساخت این بازی را تایید کند.

همانطور که کاربری به نام BewareCrepyVAs در توییتر اشاره کرده است، صداپیشه جنجالی دی سی داگلاس، که صداپیشگی یکی از آنتاگونیست‌های اصلی سری Resident Evil یعنی آلبرت وسکر را در چندین بازی بر عهده داشته است، ظاهراً به تازگی در یک پخش زنده با تایید اینکه قرار است نقشی در ریمیک بازی Resident Evil 4  داشته باشد، پیمان حفظ محرمانگی یا همان NDA را شکسته است. به ویژه این صداپیشه بر حضور بر بخش Separate Ways تاکید داشته است.  که  جالب اینجاست که علاوه بر این، داگلاس ظاهراً یکی از کانسپت آرت‌های این نسخه ریمیک را نیز با طرفداران به اشتراک گذاشته است. از آن زمان، به نظر می‌رسد که او حساب توییتر خود را حذف کرده است.

در حال حاضر، صحت تصاویر و به طور کلی اطلاعات لو رفته هنوز تایید نشده است؛ با این حال اما این اولین باری است که جزئیاتی در مورد ریمیک بازی Resident Evil 4 می‌شنویم. ظاهراً در ابتدا M-Two، استودیوی عهده‌دار ساخت ریمیک Resident Evil 3 در سال 2020 در حال توسعه این بازی بوده؛ اما در اوایل سال جاری، گزارش‌ها حاکی از آن بود که توسعه این بازی در خود Capcom شروع شده و پروژه از نو آغاز شده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فروش بازی Resident Evil Village از پنج میلیون نسخه عبور کرد

روستای سایه‌ها | بررسی بازی Resident Evil Village

منبعGamingbolt

حتما بخوانید