spot_img

احتمال معرفی ریمیک بازی Resident Evil 4 در Gamescom

به نظر می‌رسد توییت جدید حساب کاربری رسمی سری Resident Evil به ریمیک عنوان چهارم این مجموعه اشاره داشته باشد.

تایید شده است که ریمیک بعدی از مجموعه Resident Evil -پس از عرضه بسیار موفق Resident Evil 3 سال گذشته- بازی Resident Evil 4 خواهد بود و نه عنوان‌هایی همچون Code Veronica. اگر بخواهیم به شایعات اعتماد کنیم باید گفت که این بازی در سال 2022 منتشر می‌شود. شینجی میکامی، کارگردان نسخه اصلی این شاهکار محبوب، ظاهراً با وجود اینکه به سبب ساخت در جریان بازی Ghostwire: Tokyo نمی‌تواند در ساخت این ریمیک همکاری کند، با این حال نظر مثبتش را به این پروژه نشان داده است.

توییت حساب کاربری رسمی مجموعه Resident Evil اخیراً در توییتی کلمات زیر را به اشتراک گذاشته است: “4, itchy, tasty” را نشان می دهد. این توییت احتمالاً معروف‌ترین یادداشتی که تاکنون در یک بازی کامپیوتری وجود داشته یعنی خاطرات محافظ (Keeper’s Diary) در رزیدنت اویل 1 اشاره دارد؛ یادداشتی که حکایت از غرق شدن تدریجی نویسنده‌اش ظرف چند روز در ویروس T دارد.

با این حال ، این حساب کاربری عموماً به چنین اشاره‌های به گذشته سری و در عوض بر اخبار Resident Evil مانند پچ آینده برای Village تمرکز می‌کند. با وجود عدد 4 در متن توییت آن هم به این آشکاری و با توجه به اینکه رویداد Gamescom در 48 ساعت آینده شروع شده و از قبل هم درباره ریمیک احتمالی بازی Resident Evil 4 می‌دانیم، طرفداران احتمال می‌دهند که این توییت نشانه‌ای بر معرفی ریمیک این شاهکار کلاسیک در Gamescom باشد.

‌مجموعه بازی‌های Resident Evil هنوز از محبوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند. آخرین عنوان در این مجموعه یعنی بازی Resident Evil Village یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال 2021 تا این لحظه بوده است. این موفقیت به حدی بوده که Capcom ساخت بسته‌های الحاقی را برای این بازی شروع کرده است. بازی Resident Evil 4 به جرات می‌توان گفت محبوب‌ترین عنوان این مجموعه است که طرفداران بسیاری دارد. این بازی بود که در سال 2005 به این فرنچایز جان دوباره‌ای داد و به همین خاطر ریمیک آن در نسل جدید دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. احتمالاً به زودی خبرهای بیشتری در این باره خواهیم شنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

هشتمین Resident Evil فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کند

منبعPCGAMESN

حتما بخوانید