spot_img

استودیو Remedy Entertainment یک استودیو جدید در سوئد افتتاح خواهد کرد

بر اساس آخرین خبرها، این استودیو در نیمه اول سال 2022 افتتاح شده و قرار است 25 کارمند داشته باشد.

استودیو Remedy Entertainment بازی‌های چشم‌گیری را توسعه داده و قدم بعدی رو به جلو در این مسیر افتتاح یک استودیوی جدید است. این استودیوی فنلاندی تایید کرده که به طور رسمی در سال 2022 با افتتاح یک استودیوی جدید در سوئد گسترش می‌یابد.

این استودیو اعلام کرد که قبلاً از راه دور با «استعدادهای متعدد سوئدی» برای بیش از یک سال «به عنوان بخشی از یک طرح آزمایشی در استکهلم» به رهبری جانی مانگ، که مدیر کل پروژه Vanguard این استودیو است، کار کرده است. Vanguard نامی است که آن‌ها که در حال حاضر به یک بازی چند نفره در حال توسعه داده‌اند. مانگ در این باره گفت: «تغییر به کار بدون یک مکان خاص در پی همه‌گیری ویروس کووید باعث شد متوجه شویم که Remedy به جای اینکه مکانی در فنلاند باشد، یک ایده و تفکر است.»

استودیو Remedy Entertainment می‌گوید که قصد دارد استودیوی جدید خود را در نیمه اول سال 2022 در استکهلم سوئد افتتاح کند و تا پایان سال 2022 قصد دارد 25 کارمند را در این استودیو استخدام کند. استخدام کارمندان ارشد برای استودیوی جدید در حال حاضر در حال انجام است. این استودیو از مدل ترکیبی کار در دفتر و دورکاری پیروی خواهد کرد.

جیمز سالت، یکی از کارگردانان بازی در استودیو Remedy Entertainment که در سوئد مستقر است، می‌گوید: «ما درک می‌کنیم که افراد با یکدیگر متفاوت هستند و نیازهای متفاوتی در روزهای مختلف دارند. برخی از روزها بهتر است با تمرکز، با هدفون، به کار بر روی چیز جالبی سپری شوند؛ در حالی که روزهای دیگر، مانند زمانی که تیم‌ها روی برنامه‌ریزی کار می‌کنند، ممکن است از دیدار حضوری یکدیگر سود ببرند. مدل ترکیبی به افراد اجازه می‌دهد روشی را انتخاب کنند که بهترین ثمره را برای آن‌ها در هر روز به همراه دارد.»

استودیو Remedy Entertainment در حال حاضر پروژه‌های زیادی در دست دارد. در اوایل سال جاری، این استودیو فاش کرد که پنج پروژه در چهار تیم در حال توسعه دارد. این پروژه‌ها شامل Vanguard که در بالا درباره آن صحبت شد و کمپین سینگل‌پلیر برای بازی CrossfireX می‌شود. این استودیو همچنین با Epic Games گیمز برای دو بازی معرفی نشده قرارداد انتشار منعقد کرده که یکی از آن‌ها که بر اساس شایعات بسیاری احتمالاً Alan Wake 2 است، اخیراً وارد مرحله تولید کامل شده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Remedy با همکاری Epic Games توسعه یک بازی AAA را آغاز کرده است

استودیو رمدی در حال توسعه ۵ بازی به شکل همزمان است

دنباله بازی Control توسط Remedy وارد مراحل اولیه ایده‌پردازی شده است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید