Remedy با همکاری Epic Games توسعه یک بازی AAA را آغاز کرده است

این بازی که طیق شایعات احتمال می‌رود Alan Wake 2 باشد، حالا به مرحله توسعه کامل وارد شده است. علاوه بر این Remedy عناوین دیگری نیز در دست توسعه دارد.

اندکی بیش از یک سال پیش، استودیوی Remedy با Epic Games برای انتشار دو بازی که قرار بود یکی از آن‌ها یک پروژه AAA تمام‌عیار باشد، قراردادی منعقد کردند. در اوایل سال جاری، گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی موردنظر قرار است Alan Wake 2 باشد که توسط Epic به طور کامل تامین مالی شده است. اکنون، توسعه این بازی آغاز شده است.

Remedy در گزارش مالی اخیر خود رسماً تأیید کرد که این پروژه AAA که توسط Epic Games تأمین مالی می‌شود‌، سرانجام به مرحله تولید کامل رسیده است. در همین حال، دومین پروژه‌ای که با همکاری Epic Games ساخته می‌شود‌، پیشرفت‌های خوبی در مراحل توسعه خود پشت سر گذاشته است.

Remedy همچنین می‌گوید که توسعه CrossfireX به خوبی در حال پیشرفت است و بازی قرار است امسال عرضه شود. در همین حال، Vanguard که یک بازی Co-op رایگان بوده و قرار است Remedy آن را در آینده عرضه کند، همچنین «با سرعت خوبی پیشرفت می‌کند» و چند «تست بسته انتخاب شده داخلی و خارجی گیم‌پلی» را پشت سر گذاشته است.

در آخر اینکه Remedy می‌گوید تعداد کارکنان این استودیو به 300 نفر افزایش یافته است (293، به طور دقیق، تا پایان ماه ژوئن) که منطقی است؛ زیرا آن‌ها چندین بازی مهم را در دست ساخت دارند. یک بازی 4 نفره co-op از Control که حالت PvE دارد و Condor نام گرفته نیز در دست ساخت است. این در حالی است که یک دنباله کامل از این شاهکار Remedy نیز وارد مراحل اولیه تولید شده است.

درباره این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بهترین‌ها چگونه خلق شدند؟ Alan Wake، بخش اول

بهترین‌ها چگونه خلق شدند؟ Alan Wake، بخش دوم

بهترین‌ها چگونه خلق شدند؟ Alan Wake، بخش سوم

منبعGamingbolt

حتما بخوانید