ریمیک یکی از عناوین بزرگ PlayStation در ماه دسامبر معرفی خواهد شد

ابا مک‌ماهون، آهنگساز و خواننده ایرلندی، می‌گوید که برای این ریمیک یک قطعه موسیقی ساخته است.

به نظر می رسد سونی در حال آماده شدن برای معرفی پروژه ریمیک یک بازی بزرگ قبل از پایان سال است. آنطور که در Reddit به تازگی آمده است، ابا مک‌ماهون، خواننده ایرلندی معروف به AVA ، اخیراً در مصاحبه‌ای با برنامه رادیویی ایرلندی The Lunchbox اظهار داشته که او اخیراً آهنگی را برای یک بازی PlayStation با آهنگسازی مایکل مک‌گلین نوشته است. مک‌ماهون می‌گوید این بازی یک ریمیک است و ظاهراً یک «بازی بزرگ» است.

«بله؛ این ماجرا تقریباً یک سال و نیم پیش اتفاق افتاد؛ درست بعد از دوران همه‌گیری کرونا. مایکل مک‌گلین تماس گرفت و فقط گفت: “گوش کن؛ ما در حال نوشتن موسیقی ریمیک یک بازی PlayStation هستیم”. او این کار را پیشتر به دفعات انجام داده بود. او موسیقی‌های زیادی برای بازی‌های مختلفی که بسیار معروف هستند، ساخته بود.» مک‌ماهون این را اضافه کرد: «اما در واقع من خودم گیمر نیستم.»

«به هر حال مک‌گلین گفت: “نگاه کنید، آن‌ها به دنبال یک قطعه به زبان ایرلندی هستند.” بنابراین آنچه من درگیر آن بودم، نوشتن غزلی به زبان ایرلندی بود. دختر مک‌گلین در مسیر آهنگ را می‌خواند و همسرش نیز بخش‌های کر را در کنار مایکل تنظیم می‌کرد. و او همچنین در زمینه بخش زبانی همه چیز با من کار کرد؛ بنابراین تقریباً کار ما در حکم یک تلاش خانوادگی بود.»

«برای مدتی من مجاز نبودم در این باره صحبت کنم. شما نمی‌دانید درباره چه چیزی موسیقی می‌نویسید و همه اطلاعات محرمانه است؛ زیرا آن‌ها نمی‌خواهند اسمی به بیرون درز کند. نام این بازی قرار است در کریسمس اعلام شود. من در حال حاضر در مورد آن چیزهایی شنیده‌ام و تأیید می‌کنم که یک بازی بزرگ است که این مساله بسیار عالی است! موسیقی‌ای که من ساخته‌ام یک قطعه به زبان ایرلندی در بازی خواهد بود که این هم به نوبه خود اتفاق بسیار خوبی است.»

این واقعیت که آهنگی که مک‌ماهون ساخته، یک قطعه به زبان ایرلندی است، باید کمی گستره بازی‌هایی که این پروژه می‌تواند مربوط به آن‌ها باشد، کمتر کند. با این حال اما هنوز هم اسامی زیادی روی میز خواهد بود. با توجه به آنچه این آهنگساز می‌گوید، به نظر می‌رسد که این بازی به زودی معرفی خواهد شد. بنابراین در هر صورت به زودی نام این ریمیک بازی PlayStation را همه ما متوجه خواهیم شد.

البته مشخص نیست که تاریخ دقیق معرفی این بازی چه زمانی خواهد بود. یک کاندید مشخص، مراسم Game Awards خواهد بود. با این حال اما اخیراً شایعاتی نشان می‌دهد که سونی در حال برنامه‌ریزی برای یک رویداد PlayStation Experience برای ماه دسامبر است. اگر چنین رویدادی واقعاً برگزار شود، احتمال معرفی این بازی در آن بسیار بالا خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

استودیو Bluepoint Games به مجموعه‌ استودیوهای PlayStation پیوست

منبعGamingbolt

حتما بخوانید