ریمستر بازی Red Dead Redemption در دست ساخت قرار دارد

پس از GTA، گویا حالا نوبت با ماجراهای جان مارستون رسیده که با ظاهری جدید در پلتفرم‌های نسل نهمی حضور پیدا کند.

Rockstar شرکتی نیست که ریمسترهای زیادی منتشر کند. با این حال اما به نظر می‌رسد تغییراتی داخلی در این شرکت در ارتباط با این مساله رخ داده است. Grand Theft Auto: The Trilogy–The Definitive Edition چند روز دیگر از راه می‌رسد و حالا به نظر می‌رسد که Rockstar می‌خواهد در آینده نزدیک بازی‌های مشابه بیشتری عرضه کند. گویا حالا نوبت به بازی Red Dead Redemption رسیده است.

به گزارش  DSOGaming ویدیویی که به تازگی توسط سایت فرانسوی Rockstar Magazine بارگذاری شده است -که سابقه‌ قابل توجهی در افشای دقیق اطلاعات مربوط به Rockstar دارد- ادعا می‌کند که ریمستر نسخه اول بازی Red Dead Redemption در دست ساخت است. اگرچه قرار نیست این بازی به طور کامل ریمیک شود، اما این ویدیو ادعا می‌کند که ظاهراً در امتداد سه‌گانه ریمستر شده GTA، این بازی نیز قرار است قرار است در نسخه جدید خود شاهد پیشرفت‌ها و بهبودهای قابل توجهی باشد.

هیچ پلتفرم هدف یا پنجره انتشاری برای این ریمستر هنوز مشخص نشده است. شایان ذکر است که قبل از معرفی رسمی مجموعه GTA The Trilogy، گزارش‌هایی که وجود آن را فاش کرده بودند همچنین این ادعا را مطرح می‌کردند که Rockstar در حال کار بر روی یک ریمستر Red Dead Redemption 1 است.

سری Red Dead Redemption ممکن است به اندازه Grand Theft Auto فروش نداشته باشد (به ندرت بازی‌ای می‌تواند در میزان فروش رقیب این مجموعه شود)، اما این سری هنوز هم با هر معیاری برای Rockstar یک موفقیت بزرگ بوده است. به عنوان مثال، فروش جهانی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر 38 میلیون واحد است. اگرچه رمستر بازی اول هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، اما تعداد زیادی از گیمرها دوست دارند شاهد چنین اتفاقی باشند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition به طور رسمی معرفی شد

تریلر کالکشن GTA The Trilogy-The Definitive Edition منتشر شد

شرکت Take Two در حال توسعه ریمیک یا ریمستر سه بازی است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید