آپدیت نسل نهمی Red Dead Redemption 2 احتمالاً به زودی رونمایی می‌شود

این گمانه‌زنی بر اساس توییت یکی از لیکرهای صنعت گیم بدست آمده است.

شاید نظرات متفاوتی درباره آپدیت نسل نهمی Grand Theft Auto 5 برای کنسول‌های سری Xbox X/S و PS5 وجود داشت؛ اما به هر حال این آپدیت به افزایش فروش ‌بازی‌ای که تقریباً نه سال از عمر آن می‌گذرد، کمک کرد. در نتیجه دور از ذهن نیست که Rockstar Games به سراغ آپدیت نسل نهمی Red Dead Redemption 2 نیز برای کنسول‌های جدید برود؛ به خصوص که این بازی نسبت به GTA V جدیدتر است.

دیر یا زود ممکن است چنین گمانی به حقیقت بپیوندد. یکی از لیکرهای صنعت گیم به نام AccountNgt در توییتی در این باره چنین گفته است: «این آپدیت به زودی منتشر خواهد شد! هر چند چیز زیادی برای گفتن ندارم!». توییت او بعدتر حذف شد؛ اما هنوز هم Screenrant آن را حذف نکرده است. اگر می‌خواهید از اعتبار گفته‌های این حساب کاربری مطئن شوید باید گفت که این همان اکانتی است که قبل از اعلام رسمی خبر به تاخیر افتادن انتشار بازی Forspoken، آن را اعلام کرد.

سوالی که پیش می‌آید این است که آپدیت نسل نهمی Red Dead Redemption 2 چه هنگام معرفی خواهد شد. مراسم Summer Game Fest در تاریخ 9 ژوئن/19 خرداد برگزار می‌‌شود و معمولاً اخبار زیادی و از جمله معرفی چند عنوان جدید را در آن شاهد هستیم. همچنین ممکن است که این معرفی برای نمایش بعدی سونی (هر زمان که ممکن است باشد) برنامه‌ریزی شده‌ باشد؛ به خصوص با توجه به همکاری‌ای که این دو شرکت برای Grand Theft Auto 5 برای PS5 داشتند. زمان کم و کیف انتشار این آپدیت را که بسیاری از گیمرها منتظر آن هستند، مشخص خواهد کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر بازی Red Dead Redemption در دست ساخت قرار دارد

سرویس + GTA از 9 فروردین آغاز به کار می‌کند

نسخه نسل نهمی GTA V در سه حالت مختلف قابل بازی است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید