Ratchet And Clank: Rift Apart بازی مورد علاقه‌ی جیم رایان است!

مدیر برند پلی‌استیشن، آخرین بازی اینسامنیاک را بهترین تجربه‌ی یک سال اخیر خود دانسته و این بازی را چیزی عنوان کرده که او را برای آینده هیجان‌زده می‌کند

کم‌تر از یک سال است که کنسول‌های نسل نهم در بازارهای جهانی منتشر شده‌اند و به دلیل مشکلات ناشی از کمبود دستگاه در جهان، کاربران زیادی موفق به تهیه این سخت‌افزارهای جدید نشده‌اند. همین موضوع باعث شده که بازی‌های زیادی همچنان به شکل بین نسلی توسعه پیدا کنند و منتشر شوند. یکی از بازی‌هایی که مشخصاً برای کنسول‌های نسل نهم ساخته شده و تنها پلتفرم موجود برای تجربه‌ی آن PlayStation 5 است، بازی Ratchet And Clank: Rift Apart است. بازی‌ای که جیم رایان، مدیر پلی‌استیشن صحبت‌های جالبی را در مورد آن مطرح کرده است. همراه بازی‌نما باشید.

آقای جیم رایان، مدیر عامل پلی‌استیشن، در مصاحبه‌ی اخیر خود و در کنار موضوعات متعدد، به بازی Ratchet And Clank: Rift Apart اشاره کرد و عنوان کرد که جدیدترین بازی شرکت اینسامنیاک، بازی مورد علاقه‌ی او در سال گذشته است و چیزی است که او را نسبت به آینده هجان‌زده می‌کند. رایان گفت که او عموماً بازی‌هایی که با سرعت کمی داستان می‌گویند را ترجیح می‌دهد ولی ظاهراً این بازی با همه‌ی شلوغ‌کاری و سرعت بالایش در روایت داستان، موفق شده نظر ایشان را به خود جلب کند.

رایان همچنین اضافه کرد که بازی Ratchet And Clank: Rift Apart می‌تواند تبدیل به نمونه‌ی بسیار خوبی شود که نشان دهد بازی‌های آینده‌ی سونی چه پتانسیل‌هایی خواهند داشت.

متن صحبت ایشان به شرح زیر است:

«من هم‌اکنون مشغول به بازی Ratchet And Clank: Rift Apart هستم. این بازی باعث خوشحالی و غلیان احساست من می‌شود، که برای من بهترین چیز است. من معمولا بازی‌های کند را ترجیح می‌دهم، بازی‌های تک‌نفره‌ای که من را مجبور می‌کنند تا دقیق‌تر و عمیق‌تر فکر کنم. این احساستی است که موقع بازی تجربه می‌کنیم و دوست‌داران فیلم‌های هالیوودی هم به دنبال آن هستند. من معتقدم که بازی Ratchet And Clank: Rift Apart که بازی مورد علاقه‌ی من در سال گذشته است، یک بازی کند نیست و لذت آن به دلیل همین سرعت بالای بازی و کیفیت اجرای آن است که باعث غافلگیری خود من هم شد. من به این فکر می‌کنم که اگر این تیم می‌تواند بعد از گذشت ۶ ماه از انتشار PS5 چنین بازی درجه یکی را بسازد، پس تصور کنید که سه یا چهار سال دیگر چه بازی‌هایی خواهند ساخت و این فکر، هیجان‌انگیز است.»

جیم رایان، مدیر عامل پلی‌استیشن

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart هم‌اکنون به شکل انحصاری برای PlayStation 5 در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید