بازی Rainbow Six Extraction در روز عرضه روی Game Pass قرار می‌گیرد

بر اساس آخرین اطلاعات، همچنین قرار است سرویس +Ubisoft نیز به زودی به Xbox اضافه شود.

Ubisoft اعلام کرده است که FPS Rainbow Six Extraction در روز اول برای Xbox Game Pass و PC Game Pass عرضه خواهد شد. بازی Rainbow Six Siege نیز در همان روز برای مشترکین Xbox Game Pass Ultimate  و PC Game Pass عرضه خواهد شد. البته این همه چیز نیست. قرار است +Ubisoft که سرویس اشتراک این ناشر با بیش از 100 بازی است نیز در آینده به Xbox نیز اضافه شود.

البته، در حال حاضر مشخص نیست که آیا این سرویس با Xbox Game Pass Ultimate (مانند EA Play) ادغام خواهد شد یا نه. کریس ارلی، معاون ارشد مشارکت‌های استراتژیک و توسعه کسب‌وکار یوبیسافت، در این پست اعلام این خبر کرد: «با در دسترس قرار دادن Rainbow Six Extraction برای اعضای Xbox Game Pass و PC Game Pass در روز و تاریخ عرضه آن، نشان می‌دهیم که ما به ارزش و انتخابی که سرویس‌های اشتراک بازی به بازیکنان ارائه می‌دهد، اعتقاد داریم. Rainbow Six Extraction برای اعضای Xbox Game Pass و PC Game Pass تازه شروع کار است. در نهایت، ما سرویس اشتراک +Ubisoft را در اختیار کاربران ایکس‌باکس قرار می‌دهیم تا بتوانند از گستره کامل مجموعه بازی‌‌ها ما در Ubisoft+، از جمله بازی‌های جدید، در کنسول‌های خود لذت ببرند.»

Rainbow Six Extraction که در 20 ژانویه/30 دی برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،PC و Google Stadia منتشر می‌شود، بر روی REACT، تیمی از اپراتورها، تمرکز می‌کند که با بیگانه‌هایی به نام آرکئن‌ها مبارزه می‌کنند. ماموریت‌ها در چهار مکان اصلی با سه منطقه فرعی می‌گذرند و اهداف تصادفی‌ای در هر یک از آن‌ها وجود دارد که پلیرها می‌بایست تکمیل کنند. تکمیل اهداف، پاداش‌هایی را با خود به همراه دارد و بازیکنان می‌توانند بعد از دریافت پاداش‌های بیشتر، از بازی خارج شده یا به منطقه فرعی بعدی بروند که البته در آنجا قرار است بازی سخت‌تر بشود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

با خرید Rainbow Six Extraction، محتوای بیشتری در Rainbow Six Siege دریافت کنید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید