spot_img

Rainbow Six Extraction تا ژانویه‌ی ۲۰۲۲ تاخیر خورد

یک تاخیر دیگر برای بازی تیراندازی یوبی‌سافت

باز هم به زمانی از سال رسیدیم که شاهد تاخیر‌های مختلف در عرضه‌ی بازی‌ها هستیم. امروز هم نوبت شرکت یوبی‌سافت است که انتشار بازی Rainbow Six Extraction، عنوان تیراندازی co-op خود را عقب بی‌اندازد. همراه بازی‌نما باشید.

از زمان رونمایی Rainbow Six Extraction تاکنون، دچار تاخیرهای زیادی شده است. چندی پیش هم در جریان رویداد E3 2021 اعلام شد که بازی در تاریخ ۱۶ سپتامبر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد؛ ولی ظاهرا باز هم قرار است تا انتشار بازی به تاخیر بی‌افتد. علاقه‌مندان باید تا شروع سال ۲۰۲۲ برای تجربه‌ی بازی صبر کنند.

در پست جدیدی که در بلاگ رسمی یوبی‌سافت منتشر شده، سازندگان اعلام کرده‌اند که «برای ساخت یک تجربه‌ی AAA و چیزی که نگاه شما را به بازی‌های co-op تغییر دهد به این زمان نیاز داریم» و زمان انتشار را به اولین ماه از سال ۲۰۲۲ میلادی منتقل کرده‌اند.

در این پست آمده که:

«ما قدردان این زمان اضافه‌ای که برای ساخت بازی در اختیار داریم هستیم و از آن برای به عمل رساندن دیدگاه پشت ساخت این بازی استفاده می‌کنیم. ما اطمینان داریم که این زمان اضافه باعث می‌شود تا بازی Rainbow Six Extraction به یک تجربه‌ی درگیرکننده، مبتنی بر همکاری وهیجان‌انگیز تبدیل شود و تبدیل به عنوانی شود که شما دوست دارید بازی کنید.»

همانطور که بالاتر گفته شد، این اولین بار نیست که Rainbow Six Extraction دچار تاخیر می‌شود، این بازی در ابتدا با عنوان Rainbow Six Quarantine در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و قرار بود تا در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شود. ولی شیوع و گسترش ویروس کرونا مانع آن شد. حالا برای تجربه‌ی بازی، باید تا ژانویه ۲۰۲۲ صبر کینم.

بازی Rainbow Six Extraction یک عنوان تیراندازی اول‌شخص است که بازیکنان را در قالب تیم‌های ۳ نفره، وارد ماموریت‌هایی می‌کند و بازیکنان باید اعمال خاصی را در حین مبارزه با موجوداتی جهش‌یافته و متخاصم انجام دهند. این بازی در بازه‌ی زمانی گفته شده، برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی و البته پلتفرم Stadia منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید