spot_img

بازی جنگ ستارگان استودیو Quantic Dream به زودی معرفی خواهد شد

بر اساس آخرین اطلاعات، این بازی Star Wars Eclipse نام خواهد داشت.

شایعاتی که از ماه سپتامبر پخش شده حاکی از این بوده که استودیو توسعه‌دهنده بازی‌های Heavy Rain و Detroit: Become Human یعنی Quantic Dream در حال کار بر روی یک بازی جدید بر اساس جهان جنگ ستارگان است. اکنون احتمالاً جزئیات جدید بیشتری در مورد این پروژه منتشر شده است. بر اساس آنچه که جف گراب، روزنامه‌نگار حوزه ویدئو گیم، در اپیزود اخیر برنامه خود در سایت Giant bomb گفته است، بازی جنگ ستارگان استودیو Quantic Dream  قرار است Star Wars Eclipse نام داشته باشد.

گراب توضیح داد که اگرچه او در مورد جزئیات پروژه کاملاً مطمئن نیست، اما معتقد است که این بازی در دوره The High Republic اتفاق می‌افتد. تقریباً چند سالی است که شایعاتی درباره بازی‌ Star Wars که در این دوران می‌گذرد، شنیده می‌شود.

در صورتی که نمی‌دانید، دوره High Republic به حدود 200 سال قبل از ماجراهای Skywalker (به طور خاص، فیلم کلاسیک The Phantom Menace) و حدود 800 سال پس از سقوط Old Republic اشاره دارد.

گراب همچنین اضافه کرد که Star Wars Eclipse «آماده است که به زودی معرفی شود» و قبل از پایان سال استودیو سازنده آن را معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد که The Game Awards جایی است که ممکن است رونمایی از این بازی را در آن شاهد باشیم. به‌ویژه با توجه به اینکه تهیه‌کننده این مراسم یعنی جف کیلی به معرفی بازی‌های جدید در این رویداد اشاراتی داشته است.

چند ماه پیش گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کرد که بازی جنگ ستارگان استودیو Quantic Dream حدود 18 ماه است که در حال توسعه است. ظاهراً، این یک بازی اکشن ماجراجویی خواهد بود و با عناوین ماجراجویی سینمایی-داستانی مبتنی بر کوییک تایم ایونت که این استودیو معمولاً با آن‌ها شناخته می‌شود، متفاوت است. همچنین ظاهراً بازی دارای عناصر جهان باز و مولتی‌پلیر نیز خواهد بود. پیشتر در این باره در بازی‌نما نیز خبری منتشر کرده بودیم.

در حال حاضر، بهتر است مثل دیگر اخبار غیر رسمی، به این شایعه نیز با احتیاط نگاه کنیم. با این حال اما به نظر می‌رسد زمان اینکه اخبار رسمی در این باره را بشنویم چندان دور نخواهد بود.  

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

سازندگان Heavy Rain به دنبال ساخت بازی‌ای بر اساس مجموعه Star Wars

یک بازی جدید بر اساس جهان Star Wars ممکن است در ماه دسامبر معرفی شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید