استودیو Quantic Dream بازی دیگری به جز Star Wars: Eclipse در دست ساخت دارد

بر اساس آخرین اطلاعات، این بازی یک عنوان قرون وسطایی در جهانی فانتزی است.

استودیو Quantic Dream به تازگی بازی Star Wars: Eclipse را معرفی کرده است که پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین بازی این استودیو را دارد؛ چرا که هر چه نباشد، پروژه‌ای بر اساس جهان Star Wars است. با این حال به نظر می‌رسد که این استودیو مشغول ساخت بازی‌های دیگری نیز هست. در توییتر، افشاگری به نام AccNgt -که پیش‌تر نیز اطلاعات مربوط به Star Wars: Eclipse را به درستی فاش کرده بود-، جزئیات احتمالی پروژه دوم AAA این استودیو را که در حال حاضر در دست ساخت است، به اشتراک گذاشت.

ظاهراً، این پروژه دوم در استودیو Quantic Dream در پاریس در دست ساخت است و قرار است یک بازی «طنز-محور» باشد؛ اگرچه مشخص نیست این طنز-محور بودن دقیقاً به چه معناست. در این اطلاعات ادعا شده که بازی قرار است بر اساس یک دموی فناوری به نام The Dark Sorcerer ساخته شود که برای PS4 در E3 2013 همچینن این اطلاعات ادعا می‌کند که این بازی پیشرفته‌تر از Star Wars: Eclipse خواهد بود؛ هر چند دقیقاً مشخص نیست که منظور از این پیشرفته بودن چیست.

جالب اینجاست که گفته می‌شود این بازی یک عنوان میان‌نسلی خواهد بود و برای PC نیز عرضه می‌شود؛ اگرچه ممکن است مورد اول تغییر کند. مشابه عناوین قبلی Quantic Dream، در این بازی نیز بر روی تعامل روایی تمرکز خواهد شد. این در حالی است که اطلاعات فاش شده ادعا کرده بودند که Eclipse یک بازی اکشن ماجراجویی تمام عیار جهان باز خواهد بود. همچنین قرار است این بازی داستانی غیرخطی داشته باشد که دیوید کیج، رئیس Quantic Dream، نگارش آن را بر عهده داشته و در دنیای فانتزی و قرون وسطایی جریان دارد.

جالب اینجاست که این افشاگری ادعا می‌کند که تیم توسعه پروژه به سختی در حال تلاش برای جذب کارمندان بیشتر است. مشابه این گزارش‌ها درباره Star Wars: Eclipse نیز مطرح شده بود و همچنین گفته می‌شد این بازی پیش‌تر با مشکلاتی در مسیر توسعه خود مواجه شده است. این مشکل در جذب نیروهای جدید، ظاهراً به دلیل جنجال‌هایی است که در چند سال گذشته به سبب گزارش‌های متعدد از فرهنگ سمی در محیط کار از استودیو Quantic Dream  بوجود آمده است.

البته هیچ یک از این اطلاعات تایید شده نیست و باید با تردید به آن نگاه کرد. با این حال اما این را نیز باید گفت که Quantic Dream با ساخت بازی‌هایی کامل بر اساس ایده‌های ناشی از دموهای تکنولوژیک غریبه نیست. به عنوان مثال، کار ساخت بازی Detroit: Become Human با یک دموی تکنولوژیک از PS3 در سال 2012 به نام Kara آغاز شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Star Wars Eclipse در مراسم The Game Awards 2021 رونمایی شد

توسعه بازی Star Wars Eclipse از 18 ماه پیش آغاز شده است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید