بازی Star Wars Eclipse در مراسم The Game Awards 2021 رونمایی شد

بر اساس جدیدترین خبرها، سازنده بازی‌هایی همچون Heavy Rain و Detroit: Become a Human ساخت این بازی را بر عهده دارد.

در ماه‌های اخیر شایعاتی به گوش می‌رسد که استودیو توسعه‌دهنده‌ بازی‌های Heavy Rain و Detroit: Become Human یعنی Quantic Dream روی عنوان جدیدی مرتبط با جهان Star Wars کار می‌کند. حالا صحت این اخبار با معرفی بازی Star Wars Eclipse در The Game Awards 2021، تایید شده است.

این بازی که داستان آن در دوران جمهوری بزرگ یا همان High Republic اتفاق می‌افتد، در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است. همانطور که در توضیحات تریلر اشاره شد، این بازی قرار است یک عنوان اکشن ماجراجویی با روایتی چند شاخه باشد. این عنوان چندین شخصیت قابل بازی با توانایی‌های مختلف خواهد داشت که می‌توان هر شخصیت را به شیوه‌های مختلفی تجربه کرد و همچنین به نظر می‌رسد که بازیکنان می‌توانند سرنوشت خود را تعیین کنند. وب سایت رسمی بازی همچنین تأیید کرد که بازیکنان در این بازی به دل Outer Rim می‌روند و در این مسیر با گونه‌ها و سیاره‌های جدیدی روبرو خواهند شد.

در حالی که فرصت‌های زیادی در جهان این بازی وجود دارد، تنش‌های سیاسی و سایر درگیری‌ها نیز در مسیر شما سبز خواهد شد. از آنجایی که بازی Star Wars Eclipse در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، ممکن است مدتی طول بکشد تا پلتفرم‌ها و پنجره انتشار آن تایید شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

سازندگان Heavy Rain به دنبال ساخت بازی‌ای بر اساس مجموعه Star Wars

یک بازی جدید بر اساس جهان Star Wars ممکن است در ماه دسامبر معرفی شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید