spot_img

بازی Quake با بهبود در عناصر گرافیکی و پشتیبانی از رزولوشن 4K منتشر شد

در رویداد QuakeCon 2021 که به مناسبت 25 سالگی این عنوان کلاسیک برگزار می‌شد، از نسخه بهبودیافته‌ای از این عنوان شوتر اول شخص رونمایی شد.

در  رویداد QuakeCon 2021 که دیشب برگزار شد، id Software سرانجام نسخه پیشرفته نخستین بازی Quake را نمایش داد. این نسخه از عنوان کلاسیک اول شخص این استودیو اکنون برای Xbox One ،PS4 ،PC و Nintendo با قیمت 10 دلار در دسترس است. اگر این نسخه را خریداری کنید، بعداً به صورت رایگان نسخه‌های Xbox Series X/S و PS5 را نیز دریافت خواهید کرد. در این نسخه ریمستر گیم‌پلی بازی مانند گذشته خواهد بود؛ اما پشتیبانی از صفحه واید اسکرین و رزولوشن 4K، قابلیت anti-aliasing، عمق میدان، مدل‌های بهبود یافته، نورپردازی پویا و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

همراه با بازی اصلی و دو بسته الحاقی The Scourge of Armagon و Disolution of Eternity که پیشتر عرضه شده بودند، یک بسته الحاقی جدید به نام Dimension of the Machine نیز به بازی Quake اضافه شده است. این بسته الحاقی که توسط MachineGames توسعه یافته است، بازیکنانی را برای یافتن طلسم‌های گمشده وارد یک هزارتو می‌کند و در نهایت می‌بایست با دشمن جدید و وحشتناکی به نام The Machine روبرو شوند. سایر ویژگی‌ها شامل حالت چندنفره محلی و آنلاین و Co-op به شکل کراس‌پلتفرم است.

یکی دیگر از ویژگی‎های خوب این نسخه از بازی Quake است که می توانید مودهای رایگان و مأموریت‌های اضافی از جمله Quake 64 را دانلود کنید. مادهای ساخته شده توسط طرفداران و مادهای رسمی هم بعداً منتشر می‌شوند. در Nintendo Switch از هدف‌گیری با کنترل‌های ژیروسکوپی پشتیبانی می‌شود. کاربران Xbox Game Pass Ultimate نیز می‌توانند با استفاده از xCloud  بازی را در روز عرضه تجربه کنند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Quake توسط ERSB برای چندین پلفترم رتبه‌بندی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید