بازی PUBG به طور رسمی از دی ماه Free-to-Play می‌شود

بر اساس جدیدترین اخبار، همچنین ساخت بازی جدیدی از این مجموعه احتمالاً در دستور کار قرار دارد.

PlayerUnknown’s Battlegrounds در شور و شوقی که حول بتل رویال‌ها ایجاد شده و صنعت بازی در این مرحله چندین سال است که در چنگال آن بوده، نقش مهمی دارد. اگر چه این بازی تا به امروز هنوز یک موفقیت بزرگ به شمار می‌رود، اما از رقبایی مانند Fortnite ،Apex Legends و Call of Duty: Warzone تا حدودی عقب مانده است. این واقعیت که همه این عناوین بازی‌هایی رایگان یا به اصطلاح Free-to-Play هستند، در حالی که PUBG پولی است و این موضوع نیز تغییری در رقابت آن‌ها ایجاد نکرده، این مساله نیز نشان می‌دهد که پول‌سازترین بخش این بازی -PUBG Mobile– به طور رایگان در دسترس است.

همانطور که شایعات در ماه‌های اخیر نشان می‌داد، این وضعیت به زودی تغییر می‌کند. در مراسم اخیر The Game Awards، شرکت Krafton اعلام کرد که بازی PUBG (که حالا به طور عجیبی به طور رسمی به عنوان PUBG Battlegrounds شناخته می‌شود) قرار است از تاریخ 12 ژانویه/22 دی به یک بازی Free-to-Play در تمام پلتفرم‌هایی که این بازی در آن در دسترس است، تبدیل شود.

کسانی که این بازی را از پیش خریداری کرده‌اند، در عوض به آیتم‌های خاصی دسترسی خواهند داشت. با این حال تاکنون هیچ صحبتی در مورد اینکه بازی PUBG از یک مدل Battle Pass همراه با تغییر آن به رایگان بودن استفاده می‌کند، وجود ندارد.

در همین حال، PUBG: New State نیز یک ماه پیش روی iOS و اندروید عرضه شد. گزارش‌ها همچنین حاکی از آن است که یک بازی جدید دیگر از این سری -احتمالاً PUBG 2.0- در سال آینده منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی PUBG: New State روز 20 آبان منتشر خواهد شد

درآمد نسخه موبایل PUBG رشدی سه برابری داشته است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید