بازی PUBG: New State روز 20 آبان منتشر خواهد شد

این بازی بر روی اندروید و iOS منتشر می‌شود و در 2051 جریان دارد.

PUBG همچنان موفقیت‌های بزرگی را در سراسر جهان پشت سر می‌گذراند و جای تعجب نیست که کرافتون به دنبال سرمایه‌گذاری بیشتر در این IP است. بازی جدیدی از این سری، PUBG: New State، در اوایل سال جاری برای iOS و Android معرفی شد و اکنون تاریخ دقیق انتشار  این عنوان نیز اعلام شده است.

PUBG: New State در 11 نوامبر/20 آبان در بیش از 200 کشور جهان برای دستگاه‌های تلفن همراه عرضه می‌شود. قبل از آن‌، آخرین آزمایش فنی بازی از 29 اکتبر تا 30 اکتبر، در 28 کشور در سراسر شمال شرقی آسیا، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه و اروپا انجام می‌شود.

PUBG: New State در سال 2051 جریان دارد و تجربه یک بازی بتل رویال رایگان را در آینده نزدیک به شما ارائه می‌دهد. این بازی از «فن‌آوری رندرینگ پیشرفته و سیستم گان‌پلی مشابه با نسخه PC بازی PUBG بهره می‌برد. این بازی همچنین دارای سیستم بازیکن «منحصر به فرد»، فروشگاه هواپیماهای بدون سرنشین‌، شخصی‌سازی اسلحه‌ها و چهار نقشه، از جمله نقشه Troi که در آینده جریان دارد و همچنین نقشه محبوب و معروف این فرنچایز یعنی Erangel است.

توسعه‌دهنده این بازی یعنی PUBG Studios همچنین متعهد به حفظ مجموعه‌ای از پشتیبانی درست و مناسب بازی پس از عرضه است. این پشتیبانی شامل «محتوای جدید، بهبود گیم‌پلی و سرویس مبتنی بر فصل متمرکز بر تعادل و سرگرم‌کننده بودن گیم‌پلی» خواهد بود. استودیوهای PUBG و Krafton همچنین اقدامات مختلفی را ضد تقلب انجام خواهند داد و «هرگونه برنامه غیرمجاز، شبیه‌ساز‌، صفحه کلید و ماوس را ممنوع می‌کنند و هکر‌ها را به طور فعال شناسایی و محدود می‌کنند تا از تقلب جلوگیری کرده و از قوانین بازی محافظت کنند.»

کرافتون همچنین تأیید می کند که PUBG: New State از 50 میلیون پیش ثبت نام عبور کرده است.

در همین حال، عناوین دیگری نیز در فرنچایز PUBG در راه است. PUBG و PUBG: New State همچنان پشتیبانی می‌شوند و در عین حال PUBG 2.0 و PUBG Mobile 2.0 نیز در دست ساخت هستند. در همین حال‌، عنوان ترسناک و علمی-تخیلی تلاش برای بقای The Callisto Protocol نیز که در جهان PUBG در 300 سال آینده می‌گذرد، در دست ساخت قرار دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

درآمد نسخه موبایل PUBG رشدی سه برابری داشته است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید