مودی شبیه به سریال Squid Game به PUBG Mobile اضافه می‌شود

بر اساس جدیدترین اطلاعات، هنوز تاریخ دقیق انتشار این مود مشخص نیست.

قطعاً زمان زیادی لازم نبود تا بالاخره کسی از راه برسد و یک مود مشابه بازی Squid Game را به یکی از عناوین محبوب بتل رویال اضافه کند. Krafton ظاهراً اولین شرکت است که چنین فکری به سرش زده و و قرار است این کار را ابتدا برای PUBG Mobile انجام دهد. با این حال اما این مود جدید یک کراس اور رسمی با نتفلیکس نخواهد بود و با توجه به اینکه Krafton اغلب با شرکت‌های مختلف در زمینه کراس اورها همکاری می‌کند، چنین چیزی بسیار عجیب است.

در تریلر این مود که جدیداً منتشر شده، محیطی تقریباً یکسان با آنچه در سریال محبوب نتفلیکس دیدیم، وجود دارد. با این حال اما دختر قاتل غول پیکر در سریال با یک خرگوش صورتی ترسناک جایگزین شده است. این مود حتی دارای منظره نمادینی است که بر روی دیوارهای این محیط نقاشی شده است که یکی دیگر از شباهت‌های اصلی میان این مود و Squid Game است.

این که چرا Krafton تصمیم گرفته این مود را برای PUBG Mobile منتشر کند که بسیار شبیه به Squid Game است، اما یک کراس اور رسمی نیست، فعلاً یک راز باقی مانده است. شاید آن‌ها نتوانسته‌اند در یک بازه زمانی کوتاه بر سر معامله با نتفلیکس به توافق برسند یا شاید نتفلیکس که در حال ورود به بازار بازی‌های ویدیویی است، خودش به دنبال انتشار بازی ویدئویی بر اساس Squid Game خود است. جزئیات در این باره هنوز مشخص نیست.

این مود هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. با این حال اما ما انتظار داریم خیلی زود چنین اتفاقی بیفتد. چرا که تریلر آن نیز به بیرون درز پیدا کرده است. به هر حال باید دید که آیا این مود جدید بازی PUBG Mobile می‌تواند مورد توجه پلیرهای پرشمار این بازی قرار بگیرد یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی PUBG به طور رسمی از دی ماه Free-to-Play می‌شود

منبعAltchar

حتما بخوانید