spot_img

معرفی دشمنان مختلف بازی Psychonauts 2 در ویدئوی جدیدی از این بازی

قرار است در نسخه دوم این بازی دشمنان جدیدی به آن اضافه شوند که چالش‌های متنوعی را برای پلیر ایجاد خواهند کرد.

در آستانه عرضه قریب‌الوقوع Psychonauts 2، توسعه‌دهنده این بازی یعنی Double Fine Production سری ویدئوهایی در یوتیوب با عنوان Basic Braining منتشر می‌کند که در آن‌ها جنبه‌های مختلفی از این  بازی پوشش داده شده است: از شخصیت های رنگارنگ آن گرفته تا ابزارهای روانی که در بازی استفاده خواهید کرد. ویدئوی جدید از این سری ویدئوها جزئیاتی در مورد دشمنانی که در بازی با آن‌ها مبارزه می‌کنید، ارائه می‌دهد.

Psychopaths 2 تنوع دشمنانی را که در بازی قبلی دیده بودیم، تا حد زیادی افزایش می‌دهد. سانسورها (Censors) در این قسمت نیز حضور دارند و صد البته شکل و اندازه‌های متفاوتی دارند. در عین حال چند مدل دشمن جدید نیز معرفی شده است. پشیمانی‌ها (Regrets) از جمله این دشمنان هستند که بر فراز سر شما پرواز کرده و چیزهایی بر روی شما پرتاب می‌کنند. ایده‌های بد (Bad Ideas) از دور چراغ‌های برق‌دار به سمت شما پرتاب می‌کنند. شک‌ها (Doubts) دشمنان چسبناکی هستند که سرعت شما را می‌گیرند. در آخر هم نوبت به  بی‌خیال (Enablers) می‌رسد که نوعی دشمن سریع است که قدرت بقیه دشمنان را بالا می‌برد. البته مدل‌های دیگر از دشمنان نیز در این بازی حضور دارند که برای آشنایی با آن‌ها می‌توانید به یوتیوب ه سازنده بازی مراجعه کرده یا تا تجربه خود Psychonauts 2 صبر کنید.

بازی Psychonauts 2 در 25 اوت/3 شهریور برای پلتفرم‌های Xbox Series S/X ،Xbox One ،PS4 و PC منتشر می‌شود. همچنین این بازی به محض عرضه در اختیار کاربران سرویس گیم‌پس قرار می‌گیرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Psychonauts 2 در ویدئویی از سوی تیم سازنده آن به علاقه‌مندان بیشتر معرفی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید