spot_img

بازی Psychonauts 2 در تریلر زمان عرضه بیشتر معرفی شد

تریلر این بازی که امروز عرضه می‌شود، ما را با تم جاسوسی و فضای توهمی آن بیشتر آشنا می‌کند.

تقریباً شش سال پس از معرفی بازی Psychonauts 2 توسط Double Fine Productions  در The Game Awards 2015 حالا در آستانه انتشار این بازی هستیم. بازیکنان سرانجام یکبار دیگر با راز (Raz) تجدید دیدار می‌کنند؛ با او به مقر سایکونات‌ها می‌روند و تلاش می‌کنند در حین یادگیری مهارت‌های جدید، راز اتفاقات عجیبی که افتاده را کشف کند. تریلر عرضه این بازی که در مراسم دیشب Xbox منتشر شد، تم جاسوس‌‌بازی مشابه فیلم‌های جیمز باند دارد که به آن جذابیت خاصی می‌بخشد.

راز می‌تواند از توانایی‌های جدیدی استفاده کند. یکی از این توانایی‌ها Projectionیا ایجاد یک بازتاب یک فرد دیگر است. با این توانایی یک همراه برای راز ایجاد می‌شود که می‌تواند معماها را حل کند یا در مبارزه کمک کند. Time Bubble یا حباب زمان برای کند کردن زمان به کار می‌رود‌ و اMental Connection یا اتصال ذهنی برای پیوند دادن افکار راز به پلتفرم‌ها در سطوح مختلف به کار می‌رود. محیط‌ها و دشمنان جدیدی  در بازی وجود دارد که برای اولین بار با آن‌ها روبرو می‌شوید. صد البته می‌توانید انتظار ملاقات دوستان آشنایی از نسخه اول را نیز داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر درباره بازی Psychonauts 2 می‌توانید به مطالبی که لینک آن را در زیر قرار می‌دهیم. این بازی اکشن و عجیب و غریب و البته دیوانه‌وار قرار است امروز برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 و PC عرضه شود. همچنین مشترکین سرویس گیم‌پس می‌توانند در روز اول عرضه این بازی را تجربه کنند. همانطور که می‌شد انتظار داشت، زمان بارگذاری در Xbox Series X/S در بهترین حالت است و همچنین روی این کنسول‌ها بازی از 4K/60FPS و 1440p/120K نیز پشتیبانی می‌کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Psychonauts 2 در ویدئویی از سوی تیم سازنده آن به علاقه‌مندان بیشتر معرفی شد

معرفی دشمنان مختلف بازی Psychonauts 2 در ویدئوی جدیدی از این بازی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید