کاربران PlayStation امتیازات خاصی در بازی جدید سری Call of Duty خواهند داشت

در پایان تریلر داستانی این بازی از این موضوع خبر داده شد.

سری Call of Duty چندین سال است که با PlayStation یک قرارداد بازاریابی انحصاری دارد و هر سال، این مساله باعث می‌شود تا کسانی که بازی‌های این فرنچایز را در کنسول‌های سونی تجربه می‌کنند، محتواهای منحصر به فرد یا دسترسی به بازی‌های جدید سری Call of Duty را دریافت کنند. به عنوان مثال، Modern Warfare که در سال 2019 منتشر شد، دارای حالت Spec Ops Survival به طور انحصاری برای PS4 بود. در Black Ops Cold War نیز پلیرهای دو کنسول PS5 و PS4 دسترسی انحصاری به مود Onslaught و همچنین XP دو برابر در آخر هفته، اسلات Loadout و موارد دیگر را داشتند.

جای تعجب نیست که Call of Duty: Vanguard نیز از این قاعده مستثنی نباشد. همانطور که صفحه‌ای در انتهای تریلر بخش داستانی این بازی که اخیراً منتشر شد نشان می‌دهد، پلیرها برای بازی بر روی دو کنسول PS5 و PS4 مزایای منحصر به فردی دریافت خواهند کرد. در حالی که جزئیات خاصی در مورد اینکه این مزایا چه خواهد بود تأیید نشده است، احتمالاً می‌توان فرض کرد که در این مزایا راستای آنچه دیگر آثار اخیر Call of Duty ارائه کرده‌اند، باشد. این تریلر همچنین تأیید می‌کند که تمام این محتواها تا 1 نوامبر 2022 منحصر به PlayStation خواهد بود و در آن نیز احتمالاً عنوان بعدی سری Call of Duty بعد از Vanguard منتشر می‌شود.

Call of Duty: Vanguard برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در 5 نوامبر عرضه می‌شود.

به جز اخبار مرتبط با بازی Call of Duty: Vanguard، به تازگی اخبار دیگری نیز مرتبط با این فرنچایز منتشر شده است. از جمله این که شایعات حاکی از آن است که بازی بعدی سری Call of Duty در سال آینده دنباله مستقیم بازی Call of Duty Modern Warfare است که در سال 2019 منتشر شد. به سادگی می‌توان فرض ک که Infinity Ward هدایت این پروژه را بر عهده خواهد داشت؛ زیرا سری Modern Warfare ساخته این استودیو است. 

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

از بازی Call of Duty: Vanguard تریلر داستانی جدیدی منتشر شد

Call of Duty: Modern Warfare II نام رسمی عنوان بعدی این سری است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید